Головна » Послуги » Алібі у сімейному житті

Алібі у сімейному житті

  (Представництва в усіх областях України)

Консультаційні послуги

Всі питання, пов'язані з необхідністю забезпечення алібі клієнта, а також за будь-якими складними і нестандартними життєвими ситуаціями.

Забезпечення алібі на добу, вечір, ніч.

У відповідності з Вашими потребами, ми розробляємо і здійснюємо різні сценарії надання алібі і виправдання Вашої відсутності. (крім випадків які носять кримінальний характер).
Послуга надання алібі може здійснюватися в різній формі:

  • по телефону, ініціювати події надзвичайного характеру, що вимагають Вашої присутності.
  • запрошенням взяти участь у різних заходах приватного або корпоративного характеру, а також запрошенням на різні масові і громадські заходи.
  • документального підтвердження Вашої участі у конференціях, семінарах, зборах і т.п. заходах.
  • документального підтвердження бронювання Вами авіа та залізничних рейсів для поїздки у відрядження (за заздалегідь спланованим сценарієм).
  • Вашою присутністю на спортивному заході, концерті, демонстрації мод, відвідуванням салону краси, фітнес залу або спортклубу або інших громадських місць (в залежності від Ваших потреб).

Ви самі обираєте із запропонованих нами сценаріїв, найбільш відповідну Вашим обставинам і потребам.


Також ми пропонуємо цілий ряд корисних послуг, які включають в себе збір і надання Вам всіх необхідних матеріалів, пов'язаних з тим заходом, в якому Ви (нібито) брали участь (або були присутні), згідно з розробленим для Вас сценарієм.

Забезпечення алібі на кілька діб.

Розробка та реалізація сценарію відсутності в залежності від потреб та індивідуальних обставин клієнта.
Від звичайного відрядження, підтвердженого документально (проїзні документи, відрядні посвідчення з відміткою, рахунки готелів і ресторанів, сувеніри того міста, де згідно сценарію був клієнт і т.ін.) до складних і багатоступінчастий сценаріїв.

Забезпечення посталібі

У випадках, коли Ви не змогли виправдатися за Вашу відсутність, і маєте потребу в прийнятті термінових заходів по виправленню ситуації.

Захист репутації та її підтримка.

Розробимо і реалізуємо сценарій щодо поліпшення Вашої репутації у колі друзів і знайомих.

Забезпечення віртуальної зайнятості

Створення видимості Вашої трудової зайнятості на повний або неповний робочий день.


Створення видимості ведення Вами самостійного бізнесу з використанням всіх атрибутів: візитних карток, офісу та особистого секретаря у разі потреби.

Служба порятунку.

Ми готові виручити Вас в будь-який момент і врятувати Вас від нудних або непотрібних Вам зустрічей, або інших обставин, які необхідно скоротити, призупинити або скасувати.

Зв'яжіться з нами і в потрібний момент у Вас виникне (з нашою допомогою) вагома причина звільнитися не ображаючи інших і не викликаючи не потрібних підозр.

Для постійних клієнтів можлива термінова допомога протягом години з моменту звернення.

Виконання конфіденційних доручень

Виконання конфіденційних доручень, які в силу певних особистих обставин Ви не можете (або не хочете) виконати самостійно або із залученням своїх підлеглих, знайомих, друзів або родичів.

 

Алібі у сімейному житті