Головна » Послуги » Боротьба з контрафактом

Боротьба з контрафактом і захист інтелектуальної власності

Інтелектуальне піратство на сьогоднішній день є одним з найпоширеніших видів злочинів, який має дуже низький рівень розкриття. Це пов'язано з величезною кількістю найрізноманітніших чинників, що перешкоджають розробці чіткого алгоритму боротьби з контрафактною продукцією. І одна з серйозних проблем полягає в тому, щоб виявити і ліквідувати вже наявні канали постачання контрафакту, а також виявити всіх осіб, які мають відношення до порушення прав інтелектуальної власності. І в Україні існує серйозна проблема в області захисту прав інтелектуальної власності, що перешкоджає появі нових продуктів і початку співпраці з багатьма компаніями з інших країн.

Боротьба з контрафактомЩоб бути впевненим у захисті своєї інтелектуальної власності, мало одного співпраці з юридичними компаніями, наскільки б досвідченими фахівцями в цій галузі вони не були. Захист торгових марок передбачає копітку і цілеспрямовану роботу, пов'язану з виявленням можливих каналів постачання контрафакту, визначення кола осіб, які можуть мати до цього відношення і ряд інших численних заходів, спрямованих на боротьбу з контрафактною продукцією. Все це в повному обсязі вам можуть забезпечити співробітники детективного агентства «Конрад», що мають багаторічний досвід роботи в галузі захисту інтелектуальної власності та боротьби з піратством.

Проведення перевірки на контрафакт

Якщо у вас є підозри на предмет того, що третіми особами незаконно використовується бренд вашої компанії, ваша торгова марка, торговий знак, ви можете вже зараз звернутися в наше детективне агентство для проведення повноцінного розслідування. Нашими фахівцями будуть виявлені особи, які мають відношення до порушення ваших прав. У тому числі ми проведемо збір інформації та всіх документів, які стануть доказом виявленого порушення. І найголовніше, що зібрана інформація буде сприяти припиненню діяльності винних осіб з боку державних структур відповідно до закону, в чому ми також готові брати найактивнішу участь крім надання необхідної доказової бази. Ви можете бути впевнені, що всі винні особи, зробили замах на вашу інтелектуальну власність, неодмінно будуть покарані.

Якщо ви вже судіться з приводу захисту своєї інтелектуальної власності або тільки плануєте подавати до суду, то ми рекомендуємо скористатися послугами наших досвідчених юристів. Ми гарантуємо вам повний збір всіх необхідних для цього процесу документів, у тому числі і їх передсудову підготовку. Ми не тільки зробимо всі необхідні відповідно до закону дії, але і не допустимо зайвих рухів, які можуть тільки нашкодити вам. При співпраці з нами ви отримаєте не тільки можливість роботи з кращими юристами України, але також зможете бути впевнені в гарантії успішного вирішення вашого питання.
Наші фахівці проведуть повний моніторинг з метою виявлення факту порушення ваших прав. Буде здійснено збір всієї доказової бази. При необхідності будуть проведені додаткові розшукові заходи з метою виявлення виробництва і місцезнаходження контрафакту, а також організація експертиз, направлених на підтвердження того, що продукція є результатом піратського виробництва.

У яких випадках необхідна участь детективів?

У тому випадку, якщо сталася крадіжка вашого особистого права на інтелектуальну власність або ж ваші права були тим чи іншим чином порушені шляхом копіювання та розповсюдження цінного матеріалу з метою отримання особистої вигоди, вам неодмінно необхідно звернутися в наше детективне агентство. При співпраці з нами ви можете бути впевнені в повному захисті ваших прав і в їх повному поверненні.
Ми зі свого боку гарантуємо не тільки повну конфіденційність, але й винятково професійний та індивідуальний підхід, який використовується для захисту вашої інтелектуальної власності і при боротьбі з контрафактною продукцією.