Головна » Послуги » GPS датчики для контролю за дітьми

GPS датчики для контролю за дітьми

Для всіх батьків важливо, щоб їхні діти були в безпеці. А бути спокійним за свою дитину можна тільки в тому випадку, коли знаєш, де він і чим займається. Тому сьогодні дуже затребуваний такий прилад, як GPS маяк для дитини, який дає можливість контролювати місцезнаходження дітей, а також старих родичів, домашніх тварин, що перевозяться вантажі і автомобілі. GPS-трекер - це спеціальний пристрій стеження, що визначає свої координати за допомогою системи GPS.

У режимі реального часу ви зможете здійснити визначення місцезнаходження дитини, замовивши в нашому детективному агентстві GPS контроль за дітьми. Використовуючи GPS датчики, ви зможете максимально точно визначати місцезнаходження вашої дитини або будь-якого іншого об'єкта, за яким необхідний контроль. Це можливо завдяки використанню сигналів супутникових систем навігації, що дозволяє визначати точні координати. І для цього достатньо покласти трекер в курточку сина, в бардачок автомобіля або прикріпити до портфелю, годинах, телефону, коробці з вантажем. Компактність пристрою робить його непомітним, а функціональність неймовірно ефективним.GPS маячок представляє - це пристрій, що виконує таких функцій:

• Інформування про місцезнаходження об'єкта

• Голосовий контроль. Зателефонуйте на номер sim-карти трекера, і ви почуєте все, що відбувається навколо пристрою.

• Можливість передачі сигналу тривоги за допомогою спеціальної кнопки SOS.

Інформація, яку транслює GPS передавач для дітей, батькам передається в різних формах. Наприклад, як тільки дитина заходить в школу або на будь-який інший об'єкт, ви будете отримувати смс-повідомлення або повідомлення не ваш емейл. Також ви зможете відслідковувати місцезнаходження або ж історію переміщення контрольованого об'єкта на сайті за допомогою комп'ютера або через спеціальний додаток на телефоні, незалежно від того, чи користуєтеся ви смартфоном або айфоном. Web-інтерфейс дуже зручний для користувачів будь-якого рівня.

Використовуйте GPS трекер для літньої людини або недієздатного родича, за якого ви несете відповідальність. До нас надходить багато звернень знайти загубилися родичів, у яких є проблеми з втратою пам'яті. Використання спеціального GPS пристрої допоможе вам вирішити дане питання. Це дозволить вам бути в курсі того, що відбувається з вашими родичами, які потребують сторонньої допомоги, коли вас немає поруч. І в таких випадках дуже зручна функція передачі сигналу через кнопку SOS, натиснути на яку зможе абсолютно будь-яка людина, що потрапив у скрутне становище.
GPS трекер може бути використаний і в якості системи виявлення вашого автомобіля в разі його викрадення. Якщо ж ви володієте власним автопарком, надаючи послуги таксі, вантажоперевезень або здачі автомобілів в оренду, то вам тим більше необхідно використовувати даний пристрій, щоб знати, де знаходиться транспортний засіб, повністю контролювати пересування ваших водіїв, витрата палива, швидкість руху. У нашому детективному агентстві ви можете замовити додаткову послугу по забезпеченню безпеки перевезення вашого вантажу з використанням GPS передавача.

А прикріпивши GPS маяк на нашийник свого вихованця, ви можете не переживати про те, що він втече під час прогулянки або буде вкрадений. При будь-якому несприятливому розкладі вам не важко буде дізнатися місцезнаходження тварини.