Головна » Послуги » Графологічний психоаналіз

Графологічний психоаналіз

  (Представництва в усіх областях України)

Графологічний психоаналіз , тобто складання псіхопортрета за зразком почерку. Проникнення в приховану сутність особистості, виявиться дуже глибоким. Комплекси, неврози, фрустрації, генетичний психотип, стиль комунікації, стратегія прийняття рішення, лідерство і багато іншого. Замовник має право попросити особливо докладно прояснити ті чи інші аспекти псіхопортрета особистості.

Графологічної метод самого початку передбачає повну і абсолютну конфіденційність. Графолог не задає жодного питання і не намагається стати присвяченим в чужі секрети. Його завдання - максимально глибоко розкрити людини, почерк якого йому надано. Якщо Замовник надає свій почерк, то він не повинен про це сообщать.У практикуючого графологи не повинно бути ніяких початкових установок і тим більше власних проекцій. Процедура графологічної психоаналізу суто анонімна. У цьому плані графологічної психоаналіз кардинально відрізняється від класичного психоаналізу за Фрейдом і його послідовникам.

Але коли псіхопортрет «розкритий», безумовно, відбувається додаткове псіхотерапевтіческоe консультування. По ходу графологічної психоаналізу - безкоштовно. Якщо тільки ми не маємо справу з написанням тексту.

Ми працюємо як графологи на умовах Замовника і дуже рідко висуваємо свої, але таке теж буває. З багаторічної практики встановлено, що краще за все «графологічна інформація» передається і розуміється Замовником за допомогою «аналогових засобів». Це аудіозапис або відеозапис розповіді графологи і уточнюючого діалогу з ним при обов'язковому особистому контакті (не важливо навіть хто присутній: сам замовник або його посередник, або власник почерку в одному і тому особу). Можливий і інтерактивний контакт (практично вже неодноразово випробуваний) коли графолог дає психоаналіз і відповідає на питання по мобільному телефону. Ефективний метод. По інтернету в інтерактивному режимі графологічної психоаналіз також буде дуже ефективним, але прецедентів на даний момент поки ще не було. Місце зустрічі для здійснення графологічної психоаналізу визначає Замовник, але ми завжди готові піти назустріч.

Можливий також графологічної психоаналіз по інтернету способом передачі тексту. По факсу або інтернету передаєте зразок почерку і при передоплаті отримуєте текстовий графологічної психоаналіз. Оперативно. Якість психоаналізу також поки що поза конкуренцією.

Ми готові на замовлення давати письмові графологічну ув'язнення. Просто це найбільш трудомісткий метод (звідси і ціна) і саме головне, все одно потім доводиться зустрічатися з Замовником, щоб уточнити ті чи інші аспекти текстової інформації. По суті, подвійна робота. Хоча, іноді без цього ніяк не обійтися. Але прямий контакт з аудіо або відео записом бесіди, або інтерактив все-таки набагато продуктивніше. Працює зворотній зв'язок і інформація передається чином без спотворення. Просимо це врахувати. Текстовий режим, по суті, гра в дискурс. Кожен розуміє текст по-своєму. Але людина то один. І сприймати його треба цілісно і конкретно.

Можливий комплексний психоаналіз (графологія + фізіогноміка + симптоматика захворювань). Ціна за послуги зросте приблизно на 30%, за умови, що сама процедура відбувається «в живу» при безпосередньому контакті (можливий інтерактив, аудіо, відеозапис). Якщо потрібно складати письмову досьє на клієнта то ціна, як мінімум, подвоїться.

Саме в такому комплексному підході відбувається псіхографологіческое сімейне консультування. Почерк дитини (вік понад 10 років), мами, тата, дідусів і бабусь, до цього ще фотографії - графолог розповість справжні характери і покаже генеалогічне коріння. Сюди ж включається симптоматика захворювань - ми спробуємо пояснити, чому конкретно саме ці захворювання в сімейному роду і спробуємо допомогти. Подібний комбінований психоаналіз за часом досить тривалий - від двох до чотирьох годин, але себе цілком виправдовує. Розкрита інформація і психоаналітична терапія безсумнівно принесуть добрі плоди.

Можливий вибір претендента з вибірки, більше п'яти почерків і далі. Назвемо цю процедуру «графологічної кастинг». Простіше кажучи, перебір кандидатів з коротким, але інформативним резюме по кожному. У нашій практиці вибірка досягала 30 осіб. Ціна на подібні послуги договірна.

Поглиблений психоаналіз двох і більше почерків людей, яким доведеться працювати в «парі» або «зв'язці». Іншими словами, графологічної психоаналіз команди, яка вже працює чи формується. Сюди ж, графологічної психоаналіз утворилися колізій по типу «начальник - заступник», або «керівник відділу - головний спеціаліст». Визначимо це як «комунікативна зв'язка». Фактично це графологічної психоаналіз междулічностних взаємин.

 

 


Графологічний психоаналіз

Графологічний психоаналізГрафологічний психоаналіз