Головна » Послуги » Випробування вірності, перевірка чоловіка або дружини на вірність

Випробування вірності, перевірка чоловіка або дружини на вірність

(представництва у всіх областях України)

Перевірка схильності коханого (або коханої) до зради.

Цим питанням задається кожен із нас:» Здогадуватися, що є зв'язок, або знати напевно?» Наше детективне агентство пропонує Вам позбутися від сумнівів так, щоб ваша половинка ні про що не здогадалася. У вас же виникали думки, чи повівся б він на яку-небудь блондинку? А може треба показати чоловікові, що його об'єкту захоплення потрібні від нього тільки гроші, а на стороні зрада.

Стандартна схема: до вашого улюбленого підсилається спеціально навчена дівчина модельної зовнішності, знайомиться з ним і спокушає. Їхні стосунки будуть перебувати під вашим контролем і розвиватися тільки лише до заздалегідь обумовленої стадії: може бути просто перше побачення, а може і спільна поїздка куди-небудь.

«Можна організувати так, що в певний момент спокушання з'являєтеся ви і ловите на гарячому, а можна просто зафіксувати все на фото та відео.

Люди йдуть на це не просто через ревнощі, адже шлюб - зв'язок надовго, укладається один раз на все життя, тому необхідно бути впевненим у своїй обраниці, краще відразу дізнатися, що за людина поруч з тобою, ніж тоді, коли вже підуть гроші , діти, серйозні відносини. Адже це досконале природне бажання, знати все про того, кого любиш: що він шукає, чим живе, чого йому не вистачає і найважливіше знати - яку людину я люблю!

 

 

Випробування вірності

 

ТРК "КИЇВ" програма "Спецпідрозділ" про роботу детективів агентства "Конрад"