Головна » Послуги » Контроль мобільного телефону

Замовте контроль мобільного телефону

Контроль мобільного телефонуКожен батько переживає про своїх дітей, про їхні успіхи в навчанні, про здоров'я, про інші аспекти життя. Причому тут велику роль грає не тільки фізичний стан дитини, але і його моральна сторона життя, на яку також активний вплив можу надавати і зовсім інші люди. І адже чим старшою стає дитина, тим більше загроз з'являється в його житті саме через його самостійності та прагнення стати дорослішим раніше, ніж це відбувається насправді. Ви вже можете не дізнаватися від самої дитини про його нових знайомих, про що зовсім недавно він із захватом розповідав вам, можете не знати про те, що на його телефон приходять дивні повідомлення від дорослих людей, тому що з якоїсь причини дитина просто злякається вам розповісти про це. Але це зовсім не означає, що і молодші діти перебувають у цілковитій безпеці. Адже, напевно, сьогодні дуже багато батьків користуються послугами няні, чию роботу також потрібно контролювати і бути впевненими в тому, що вашій дитині нічого не загрожує, коли ви залишаєте його з абсолютно чужою людиною. Це ж відноситься і до контролю недієздатних родичів, які також не менше дітей, а часом навіть і більше потребують опіки, навіть якщо ви найняли їм доглядальницю.

Сьогодні вирішується ця проблема досить просто. Мобільний контроль з використанням спеціального програмно-технічного комплексу надасть вам повну інформацію не тільки про тих людей, за яких ви несе відповідальність, але також і про те, що відбувається в їх оточенні. І навіть якщо ви просто не можете додзвонитися до дитини або родича, то немає ніякої необхідності в паніці все кидати і мчати додому. Вам достатньо буде просто скористатися спеціальною функцією, яка дозволить побачити все, що відбувається там, де знаходиться ваш малюк. Зробіть фото або відеозйомку його ж телефоном. Причому ні сама дитина, ні ті, хто буде поруч з ним нічого не запідозрять, оскільки телефон не стане себе проявляти. Ну а, враховуючи, що нерідко телефони знаходяться в чохлах або сумках, щоб зрозуміти, наскільки критична ситуація, ви можете просто прослухати, що відбувається, що дозволить вам почути діалоги в приміщенні.
Перехоплювач смс повідомлень на телефоні і в інтернетіВіртуальне життя настільки щільно увійшла в реальну, що зробити якісь розмежування вже практично неможливо. А враховуючи, що сьогодні саме з інтернету йде величезний потік інформації, важливо вживати серйозних заходів по припиненню доступу дітей до ресурсів, які можуть завдати їм шкоди. Одне випадково натиснення не на ту посилання призведе до того, що на вашу дитину обрушиться потік негативного контенту, про що він навряд чи поспішить повідомити вам. Але тут виникає кілька проблем. По-перше, треба знати, які саме такі ресурси дитина відвідує, а також мати можливість заблокувати доступ до них. І наш комплекс надає всі такі можливості. Ви будете бачити, на яких сайтах дитина буває найчастіше, яку інформацію звідти викачує, з ким і про що спілкується, тому що у вас будуть паролі від його особистих кабінетів, незалежно від того чи йдеться про www.vk.com - Вконтакте, www.instagram.com - Інстаграм, www.facebook.com - Фейсбук, www.ok.ru - Однокласники, про WhatsApp, Viber, Skype або якомусь сайті знайомств. Причому в будь-який момент ви за власним бажанням зможете зробити блокування доступу для самої дитини, якщо порахуєте, що використання цих ресурсів дійсно завдає серйозної шкоди, відволікаючи від навчання і просто від реального спілкування. Але це вже лежить на відповідальності самих батьків, які при цьому повинні проявити і певну мудрість.Але наш контроль мобільного телефону через інтернет надати вам також можливість виробляти читання смс повідомлень і бачити mms повідомлення, а також всі файли, фотографії, різні записи, що пересилаються з самого телефону, відповідно і одержувані на нього. І навіть якщо ваша дитина спробує замести сліди шляхом видалення своїх листувань, то для вас з нашому комплексом вони все одно будуть доступні, як доступні і просто ті файли, які зберігаються на мобільнику.

Місцезнаходження абонентаНіщо не зможе приховати від вас ваша дитина. Але ж головна мета не просто проникнути в його потаємні куточки життя і душі. Найголовніше в такій ситуації захистити невинної дитини від впливу цього світу, в якому дуже великий потік самої непотрібною і шкідливою для його психологічного здоров'я інформації. Наш програмно-технчіескій комплекс також вирішує і таку проблему, як можливість прослухати мобільний.А чи хочете ви знати, де на даний момент знаходиться ваша дитина? Точно він відправився в школу або вирішив прогуляти разом з друзями? Звичайно, коли таке трапляється один раз, то в цьому немає нічого критичного. Але якщо це відбувається постійно, з певною періодичністю, то вже просто варто робити певні заходи. Але повинна бути впевненість в тому, що це дійсно систематичне ігнорування занять. Отримати вагомі докази своїх підозр ви зможете, якщо просто буде періодично перевіряти місцезнаходження дитини, використовуючи наш комплекс. Вам достатньо буде просто подивитися на карту гугл, де буде відзначений дитина точкою із зазначенням району, вулиці і номера будинку, де він знаходиться. Якщо дитина буде перебувати на вулиці або ж у русі, то це також стане ясно. У тому числі ви завжди зможете побачити і історію переміщень, що дозволить вам знати не тільки, де ваш малюк на даний момент, але і те, де він був до цього.

Наш програмно-технічний комплекс дуже просто в застосуванні, оскільки має цілком зрозумілий інтерфейс, з яким зможе розібратися кожна людина. Але природно, що від нас ви отримаєте повну консультацію по роботі з додатком. Щоб наші фахівці могли «зарядити» телефон, вам буде потрібно надати нам апарат приблизно на годину, але краще на день. Вартість абонентського річного використання починається від 500 у.о. При цьому варто пам'ятати, що вести контроль за мобільним телефоном через інтернет легально можна тільки відносно неповнолітніх дітей та недієздатних родичів. У всіх інших випадках, зокрема провести контроль мобільного телефону дружини, ви берете всю відповідальність на себе.Відповідно до статті 163 Кримінального Кодексу України за порушення таємниці листування, телефонних переговорів та інших видів обміну інформацією, людині загрожує штраф від п'ятдесяти до ста мінімальних доходів або ж ув'язнення терміном до трьох років. А якщо виробляється негласне знімання інформації щодо громадських і державних діячів, то в цій ситуації людині загрожує строк від трьох до семи років.

 

контроль мобільного телефону дружини, контроль за телефоном дитини, мобільний контроль