Головна » Послуги » Визначення реального власника сторінки в ВК

Визначення реального власника сторінки в ВК

Визначення реального власника сторінки в ВКВКонтакте - це одна з найпопулярніших соціальних мереж, яка дозволяє сучасній людині не просто підтримувати зв'язок зі старими і новими друзями, а також вирішувати багато робочі питання і вести бізнес. Але крім ряду переваг, існують також і деякі мінуси подібних ресурсів. Справа в тому, що соціальна мережа ВКонтакте, незважаючи на всі можливі запобіжні заходи, використовувані службою безпеки самого ресурсу, часом стає небезпечним інструментом у руках самих різних зловмисників, для яких не складає ніяких труднощів приховати своє справжнє обличчя за Фейкові странницей, від «імені» якою вони можуть не просто вести листування, але здійснювати свої злочинні діяння.

При цьому в тих країнах (Україна, Росія, Білорусь), в яких www.vk.com активно використовується різними верствами населення, закон щодо попередження та запобігання злочинів, скоєних через інтернет, діє не настільки активно, наскільки того вимагає ситуація. У зв'язку з цим вкрай складно буває виявити шахраїв, шпигунів, шантажистів та інших зловмисників. Але це абсолютно не означає, що немає ніякої можливості виявити справжнього власника того чи іншого аккаунта, зареєстрованого в ВК. Для цього вам достатньо буде звернутися в детективне агентство «Конрад», щоб наші фахівці встановили номер телефону, який був використаний для реєстрації сторінки. У тому числі у нас є можливість дізнатися, з якого емейла або ip була проведена реєстрація бота в ВК.

 І вже володіючи даною інформацією, ми зможемо встановити реальну особистість, яка ховається за чужий аватаркой з вигаданим ім'ям. Таким чином, ви зможете захистити своїх дітей від спілкування з небажаними особистостями, дізнатися, хто саме активно цікавиться вашої особистої життя, виявити того, хто намагається нашкодити вашому бізнесу.

Щоб встановити реального користувача ВК, вам буде потрібно надати нам тільки посилання на його сторінку. Також можлива робота і за номером телефону або емейлу або іншими даними людини. Таким чином, ми зможемо з'ясувати, чи є власник мобільного телефону зареєстрованим користувачів соціальної мережі. Вся робота буде проведена нашими фахівцями в максимально короткі терміни. Але точний час виконання подібного замовлення залежить від конкретної ситуації.

Хто зламав вашу сторінку?

Крім великої активності ботів, заселили інтернет, серйозною проблемою є злом сторінок в соціальній мережі конкретних користувачів, що завдає їм також не тільки моральний, а й часто фінансова втрата. Звернувшись до нас, ви зможете дізнатися, хто саме настільки зацікавився вашої особистої або професійним життям, що вирішив зламати особистий аккаунт. І навіть якщо за цим хакером варто замовник, бажаючий приховати себе, ми зробимо всі можливі варіанти встановлення його особи.
Видалення «клонів»

В основному ця проблема стосується відомих особистостей, але також може торкнутися і звичайних користувачів інтернету, коли від їхнього імені створюється кілька сторінок, з яких потім ведеться листування або ж викладається помилкова інформація. І скільки б таких сторінок ні було створено з вашими даними, наші фахівці не просто зможуть виявити їх все, але і зробити повне видалення.

Відновлення інформації

Якщо ви випадково або навмисно видалили якусь інформацію зі свого аккаунта, яка тепер з якихось причин знову вам знадобилася: фотографії, відеоролики, аудіозаписи, особисте листування з іншими користувачами, - зателефонуйте в наше детективне агентство «Конрад». Наші фахівці зможуть призвести максимальне відновлення даних.