Головна » Послуги » Перевірка способу життя дітей

Перевірка способу життя дітей

  (представництва у всіх областях України)

Діти - це наше все!

Ми холім і леле їх, але рано чи пізно неодмінно настає момент, коли нам доводиться відпускати їх у самостійне плавання. Вони йдуть з-під нашого контролю, у них з'являються таємниці, секрети, своя територія. І це нормально.

Але тільки до тих пір, поки на їх «території» не з'являються наркотики, алкоголь, тютюн або інші згубні звички. Однак розпізнати їх, часом, буває не так-то просто: сучасна молодь добре навчилася брехати і ізворачіваться, приховувати свої дії.

Якщо у вас є підстави підозрювати дитини в чем-то не зовсім гарному чи вам не подобається його оточення, чи просто ви хочете переконатися в тому, що з ним все в порядку, тоді вам необхідно скористатися нашою послугою по перевірці способу життя дітей. Ми негласно, непомітно для дитини, не принижуючи її гідності, проведемо спостереження за його життям. Виявивши коло його спілкування та інтересів.

Чи варто говорити, що отримані в ході такого спостереження відомості, що ніколи не вийдуть за межі нашого агентства. Конфіденційність гарантується!

 

 


Перевірка способу життя дітей


ТРК "КИЇВ" програма "Спецпідрозділ" про роботу детективів агентства "Конрад"