Головна » Послуги » Перевірка наданих даних служб знайомств, у тому числі в Інтернеті

Перевірка наданих даних служб знайомств, у тому числі в Інтернеті


У кожної людини свої уявлення про любов і супутника життя. Нерідко прагнення до здобуття ідеалу приводять його у спортзал, бар або на танці. В останні роки до звичних для нас способам знайти другу половину додалися знайомства по Інтернету.

Ще 10-15 років тому люди найчастіше знайомилися в літніх студентських таборах, будинках відпочинку і навіть у клубах практичної психології, де збиралися люди, які прагнуть пізнати себе і підвищити власну самооцінку. Які шукали женихів солідніше або наречених багатші спиралися на рекомендації батьків і друзів. Сьогодні самим популярним місцем для пошуку нових знайомств, що залишив позаду всі інші, став Інтернет .

Різко зросла кількість злочинів, пов'язаних з онлайновими знайомствами. Згідно зі статистичними даними, найчастіше жертвами таких злочинів стають дівчата, як правило, не досягли 18 років. Насправді, спілкування в Інтернеті приховує в собі безліч психологічних пасток, спочатку видають себе за привабливі можливості.

У штаті шлюбного агентства, існують «професійні» нареченої, кожна з яких «відпрацьовує» 100 побачень щомісяця. Активність цих співробітниць збільшується в той момент, коли насувається термін чергового платежу. Невдалий наречений стверджує, що одна з «наречених» сама зізналася йому в цьому після декількох побачень. Як би там не було, наявність постійних клієнтів - очевидна вигода для шлюбного агентства. Звичайно, хвалитися кількістю підготовлених весіль теж чудово, однак успішні клієнти, які швидко знаходять свою другу половину, не принесуть очікуваного доходу. Переконані одинаки, повні надій на кардинальні зміни в особистому житті, - дійсно золоте дно. Заради них можна розіграти будь-який спектакль, в тому числі і з залученням професійних артисток.

Отже, як найчастіше шахраї знайомляться зі своїми жертвами?

Спосіб перший

Класика для шлюбного шахрая - випадкове знайомство. Воно може статися де завгодно - на вулиці, в кафе, у театрі. Шлюбний аферист, як правило, добре виглядає, галантний, дуже чуйний, гарно залицяється. Квіти та цукерки - його неодмінні атрибути. Може представитися льотчиком або артистом. Швидко поселяється в квартирі пасії. Відразу робить пропозицію руки і серця, зникає раптово, обібравши до нитки довірливу «наречену».

Спосіб другий

Знайомиться з шлюбним оголошенням в газеті. Жертви в основному дами від 30 до 35 років, самотні, з квартирою. Може довгий час прожити у майбутньої дружини за її рахунок. Каже багато компліментів, але влаштовуватися на роботу не поспішає. Зникає, як тільки у пані закінчуються гроші.

Спосіб третій

Знайомиться в Інтернеті. Любить поговорити про своїх кар'єрних досягненнях і невдачах в особистому житті. Часто скаржиться на брак жіночої уваги. Зникає після першого побачення, прихопивши гроші та коштовності.

Спосіб четвертий

З неймовірним розмахом шлюбні аферисти діють на сайтах знайомств. Такий шахрай зводить жінку з розуму романтичними листами і телефонними дзвінками, потім зустрічається, втирається в довіру і виманює гроші. Останнім часом з'явилося багато іноземців, які заманюють довірливих російських жінок обіцянками райського життя. Таких багато в Туреччині, Арабських Еміратах і Єгипті. Втім, у шлюбних аферистів все ж бувають відступу від перевіреної схеми «знайомство - обман - зникнення».
Якщо у жінки або чоловіки виникають підозри в чесності намірів нового знайомого (знайомої), потрібно звернутися до приватного детектива. Фахівці нашого агентства перевірять Вашого майбутнього обранця (обраницю), його сімейний, фінансове становище, стан здоров'я. Наявність або відсутність судимостей і найголовніше джерело Вашого знайомства (шлюбне агентство службу знайомства їхній сайт, адресу та всю потрібну інформацію.)

 

 

 

Перевірка наданих даних служб знайомств, у тому числі в ІнтернетіТРК "КИЇВ" програма "Спецпідрозділ" про роботу детективів агентства "Конрад"