Головна » Послуги » Розслідування

Розслідування

  (представництва у всіх областях України)

Взагалі-то розслідуванням кримінальної справи повинні займатися правоохоронні органи. Але, на жаль, кількість «глухарі» і отказних матеріалів свідчить про те, що з цією своєю задачею вони справляються не завжди.

На допомогу вам готове прийти наше детективне агентство. Його технічне оснащення за своїми можливостями значно перевершує можливості органів міліції. А величезний досвід роботи наших співробітників є найкращою гарантією проведення ретельного та всебічного розслідування. Тому, якщо ви з якихось причин зацікавлені в об'єктивному і детальному розгляді конкретної кримінальної справи, без допомоги нашого детективного агентства вам не обійтися. Ми прийдемо до вас на допомогу, якщо вас несправедливо звинувачують у вчиненні злочину або, навпаки, досконалим правопорушенням були порушені ваші інтереси, а слідчі органи не вживають всіх заходів, необхідних для відновлення справедливості.

Зверніться до нас, і ми проведемо розслідування будь-якої справи, незалежно від ступеня його складності та територіального розташування.Розслідування


ТРК "КИЇВ" програма "Спецпідрозділ" про роботу детективів агентства "Конрад"