Головна » Послуги » Впровадження нашого співробітника

Впровадження нашого співробітника

  (Представництва в усіх областях України)

Багато компаній використовують метод впровадження в колектив співробітникам (агентів) і в періоди хвилювань, і в періоди затишшя. У першому випадку - щоб не втратити лояльність персоналу, а в другому - щоб зміцнити її. Виступати в цій ролі може спеціально запрошений консультант. Мова йде про особу, що здійснює вплив на колектив на користь керівництва. Роль впровадженого співробітника надзвичайно важлива для компанії в період перетворень, наприклад, коли відбувається реструктуризація, злиття та поглинання. Внаслідок цих подій співробітники зазвичай відчувають серйозне занепокоєння. Заворушення можуть бути пов'язані зі скороченням штатного розкладу, перерозподілом влади, необхідністю починати роботу з новими людьми. У таких ситуаціях від цієї людини залежить успіх компанії.

Залучення зовнішнього фахівця, що дозволяє здійснювати точкове вплив на працівників. Не кажучи вже про те що впровадження нашого співробітника в трудовий колектив допоможе виявляти та документувати протиправну діяльність співробітників пов'язану шахрайством незаконним заволодіння власністю або порушенням законодавства.

Треба визнати, що жодна компанія не застрахована від зазначених факторів, однак ризик зловживань можна і потрібно звести до мінімуму. Будь-який злочин простіше запобігти, ніж боротися з її наслідками.

 

Впровадження нашого співробітникаТРК "КИЇВ" програма "Спецпідрозділ" про роботу детективів агентства "Конрад"