Головна » Послуги » Відновлення інформації з телефону

Відновлення інформації з телефону

Наскільки б досконалою не була сучасна техніка, вона залишається технікою, яка в будь-який момент може легко і просто зламатися. І навіть якщо ви дуже акуратно звертаєтеся зі своїм телефоном, смартфоном, айфоном, немає ніякої гарантії, що через якийсь час після його придбання не станеться щось, внаслідок чого буде потрібно провести повне або часткове відновлення інформації, що зберігається на апараті. І як показує практика, навіть звернення в офіційні сервісні центри далеко не завжди приносить очікуваний результат. Але якщо ви прийдете зі своєю проблемою до фахівців детективного агентства «Конрад», то ви можете розраховувати на те, ми зможемо вирішити вашу проблему, кілька б складною вона не була.

Відновлення інформації з телефонуНайголовніше в даному питанні - це встановити проблему. До нас звертаються з найрізноманітнішими питаннями. У кого-то відбувається просто механічна поломка апарату в результаті його падіння, хтось стає жертвою шпигунства або інших диверсійних дій. І при цьому варто враховувати, що сучасні апарати - це не просто телефони з функцією дзвінка, але повноцінні портативні комп'ютери, які здатні замінити сучасній людині весь його офіс. Тому в нашому штаті працюють висококваліфіковані фахівці, здатні не просто відновити загублені контакти або провести відновлення фотографій, відео файлів або смс повідомлень. Також до нас не рідко звертаються клієнти для того, щоб справити відновлення загублених листувань, скоєних у додатках: WhatsApp і Вайбер.

Чому приватні детективи?

Доцільний питання, яке спочатку виникає у багатьох. Адже логічно, якщо звернутися в компанію стільникового оператора, щоб провести відновлення тієї чи іншої листування або відновити історію дзвінків на пошкодженій телефоні. Але проблема полягає в тому, що стільникові оператори надають цю послугу тільки представникам правоохоронних органів. Тому відновлення дзвінків не буде вироблено за запитом приватної особи. У нас же є свої певні ресурси, які дозволяють виконувати такі операції досить швидко і якісно. При цьому ми ніколи не задаємо зайвих запитань нашим клієнтам, не намагаємося з'ясувати інформацію, яка не має абсолютно ніякого відношення до виконуваної нами послузі. Також ми гарантуємо повну конфіденційність не тільки в плані відновленої інформації, а й вашого звернення до нас. Ми чудово розуміємо, що та інформація, яка була загублена, носить не просто конфіденційний характер, але часом і компрометуючий, особливо коли мова йде про відновлення фотографій.
Природно, що ми не можемо гарантувати відразу, що вся інформація з вашого телефону дійсно буде відновлена. Але після ретельного огляду та аналізу вашого апарату, наші фахівці зможуть винести свій вердикт. Однозначно, що ми завжди докладаємо максимум зусиль, щоб всі дані були збережені, незалежно від того, що саме сталося з апаратом. У тому числі ми виробляємо і відновлення відеозаписів, збережених, як на сам апарат, так і на флеш-карти, які сьогодні дуже активно використовуються власниками телефонів.

Говорячи про відбудову інформації на телефоні, ми маємо на увазі абсолютно всі дані, які зберігаються на ньому. У тому числі ми готові провести відновлення записів календаря, відновлення контактних даних. Причому саме відновлення загублених контактів є найбільш важливим моментом в сучасному світі, оскільки саме від того чи іншого загубленого номера телефону для будь-якої людини може залежати дуже й дуже багато. Звичайно, необхідно завжди бути готовими до форс-мажорними обставинами і дублювати важливу для себе інформацію, не покладаючись на удачу. Але якщо так сталося, що сталася втрата даних, то просто дзвоните в детективне агентство «Конрад», щоб наші фахівці в оперативному режимі могли вирішити вашу проблему.

Відновлення інформації з сім-карти

У сучасній суєті люди часто не звертають уваги, куди саме зберігають нові контакти, в зв'язку з чим деякі можуть перебувати в пам'яті телефону, а деякі і на сім-карті. Тому серйозною проблемою є, якщо з якоїсь причини сім-карта перестає відображати збережені на ній дані. Але це не є проблемою для наших фахівців, які готові в найкоротші терміни провести відновлення інформації з вашою сім-карти. Крім контактів на Сімков зберігаються і смс-повідомлення, які для одних можуть бути просто важливим серцевим спогадом, яке б дуже хотілося зберегти, а в інших випадках в таких повідомленнях також міститься важлива робоча інформація. У будь-якому випадку, якщо ви зіткнулися з проблемою і необхідністю відновлення інформації з сім-карти, то, перш ніж панікувати, зателефонуйте в наше детективне агентство «Конрад», щоб наші фахівці змогли зробити все можливе для цього.