Головна » Послуги » Відновлення сім'ї після розлучення

Відновлення сім'ї після розлучення

Якщо у вашій родині сталася біда у вигляді розставання з коханою людиною через появу коханця або коханки, то це ще не привід, щоб ставити хрест на своєму сімейне щастя. Вирішити таку делікатну проблему ви можете за участю співробітників детективного агентства «Конрад». Наші фахівці досконало володіють певними прийомами, що дозволяють досить ефективно вирішувати подібні проблеми, що виникають у житті дуже великої кількості людей. Можете бути впевнені, що ви не самотні у своєму нещасті, і вже десятки сімей проходили через це, відновлюючи свої відносини і знову починаючи жити в повній сімейної ідилії. Але для цього вам необхідно повідомити нашим співробітникам про необхідність допомогти вам. Адже в кожній ситуації ми використовуємо тільки індивідуальне рішення.

Відновлення сім'ї після розлученняНаш багаторічний досвід показує, що ніякі благання і погрози не допоможуть повернути вашого чоловіка або дружину в сім'ю, як би ви не старалися впливати на емоції людини. Тому не витрачайте даремно свій час і нерви на самостійні даремні спроби. У більшості випадків це тільки значно погіршує ситуацію і прискорює процес розлучення. Тут необхідно особливу прояв тактики, делікатність і чутливість, якими і мають наші співробітники. Тому якщо ви дійсно хочете повернути людину в сім'ю, то наберіться терпіння і довірте цей процес професіоналам.

Найчастіше ми працюємо безпосередньо з причиною розриву відносин, з коханцем або коханкою вашої другої половинки. Ми не використовуємо якихось окультних, надприродних і подібних методик, що відрізняються своїм сумнівним дією. Кожен крок фахівців нашого детективного агентства «Конрад» цілком зрозумілий з точки зору раціоналізму, що зовсім не заважає нам досягати поставленої мети і повертати в сім'ю оступився чоловіка або заграти дружину. У тому числі ми не використовуємо ніякі методи, які можуть суперечити законодавству України.

Що може загрожувати вашій другій половинці?

Закоханість не піддається жодному поясненню. Часом навіть найвірніші сім'янини втрачають голову від нового захоплення, забуваючи про все на світі і зовсім не розуміння, що це саме нове захоплення може загрожувати їм не тільки розвалом власної сім'ї, але і втратою репутації, втратою стану, бізнесу, здоров'я і всього, що дорого людині. Не рідко на сімейних людей ведуть полювання професійні шлюбні аферисти і аферистки, які домагаючись свого, розлучення і подальшої одруження, провертають свої брудні справи і кидають жертву. Сценарії можуть бути самими різними. Але наша основна задача полягає в тому, щоб справити збір інформації про людину, зрозуміти, що з себе представляє нова пасія вашої другої половинки. І не виключено, що вже на цьому етапі, коли ми не просто дізнається всю правду, а й подамо її під потрібним соусом вашому чоловікові або дружині, вся проблема буде вирішена. Жодна деталь минулого життя, а, можливо, і триваючою на даний момент, не вислизне від наших фахівців, що є професіоналами в цій галузі. Тим більше що даний пункт нашої роботи в будь-якому випадку є необхідним, щоб потім використовувати зібрану інформацію на інших етапах роботи, які дозволять повернути вашого чоловіка або дружину в сім'ю.

Що з вами не так?

Одна з причин того, що подружжя починають шукати щастя на стороні, полягає в тому, що їхні другі половинки дійсно перестають бути привабливими, втрачаючи інтерес до себе, до життя, до сім'ї, до чоловіка. Так чи варто звинувачувати чоловіка в тому, що він задивляється на інших жінок, якщо його власна дружина вже давно втратила жіночий вигляд? Звичайно, це є не найприємнішим, але варто чесно подивитися правді в очі, а заодно і чесно подивитися на себе з боку. І які б проблеми не були у вас, щоб ні послужило причиною втрати колишньої енергійності, привабливості та чарівності, це не привід руйнувати власну сім'ю і звинувачувати у всіх гріхах чоловіка. Але найголовніше, що і дана проблема має своє рішення. Ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями, які допоможуть визначити конкретну проблему і допомогти з її вирішенням. Найголовніше, це максимальна довіра з вашого боку, немов ви знаходитесь на прийомі у лікаря, а не у приватних детективів. Повірте, що одне з невеликих зусиль допоможе вам перевернути все життя і значно поліпшити не тільки відносини з другою половинкою, але, можливо, і всі інші сфери вашого життя. Ми допоможемо вам посилити ваші сильні сторони і зробити так, щоб слабкі моменти були непомітні.

Використання методу pickup

Це основний метод, який використовується нашими фахівцями, щоб повернути у вашу сім'ю чоловіка або дружину. І тут застосовується метод психологічного впливу, який направляється на людину, що стала причиною розлуки. Наш фахівець використовує весь свій досвід, щоб причарувати і спокусити коханку вашого чоловіка. А от уже після того, як буде отримана відповідь реакція, ми зробимо все, щоб ваш чоловік неодмінно дізнався про це. Ви можете бути впевнені, що непостійність нових відносин неодмінно надасть необхідне психологічний вплив на людину. Практично в ста відсотках всіх випадків люди починають мучитися тим, наскільки правильний вибір вони зробили. У них з'являється страх самотності і провини. І вже на цьому тлі з'являється цінність власної сім'ї і старих друзів, від яких чоловік відмовився заради сумнівного захоплення. Головне наше завдання полягає в тому, щоб створити такі умови, за яких люди самі будуть приходити до таких висновків. Відбувається переоцінка цінностей. Причому в майбутньому це вже буде певним уроком і досвідом, який дозволить захистити вашу родину від нових захоплень другої половинки.

У кожному випадку сценарій розробляється індивідуально. Ми неодмінно враховуємо психологію ваших сімейних відносин, намагаємося зрозуміти справжню причину відходу людини з сім'ї. Тільки ретельний аналіз ситуації, що склалася до найдрібніших і найдокладніших деталей дозволяє нам успішно проводити кожен повернення чоловіка або дружини в сім'ю. Тут важливо враховувати навіть елементарний спосіб життя людини. Причому, як того, хто пішов, так і того, до кого пішов.

Чому такий метод дійсно ефективний?

Людина, яка оступилася, спочатку не може зрозуміти, чим насправді в результаті можуть обернутися нові відносини, які наслідки розлучення його очікують попереду. З нашою допомогою ви самі просто показуєте різні варіанти подій, які приховані на даний момент від нього або від неї за «рожевими» окулярами. Наше завдання полягає в тому, щоб просто дещо прискорити цей процес і дати людині можливість оцінити все те, що він втратив. Тим більше що при цьому ми використовуємо максимально делікатні варіанти роботи.
Даний метод працює однаково і відносно чоловіка, і щодо жінки. Хоча з жінками завжди набагато складніше, ніж з чоловіками. Але й такі випадки ми досить успішно вирішуємо. Терпіння, стратегія, наш досвід і індивідуальний підхід дозволяють повертати навіть жінок з дітьми і навіть в сім'ю, де дохід значно нижче, ніж у її коханця. Отримайте в нашому детективному агентстві не просто підтримку і участь, але реальну допомогу з результатом.