Головна » Послуги » Вивід людини з секти

Висновок з секти - це непросте завдання для досвідчених психологів. У приватному детективному агентстві «Конрад» зможуть підібрати саме вірне рішення допомоги проти секти.

Секта - це саме те місце, куди потрапляє людина, піддавшись впливу з боку досвідчених майстрів заманювання у свій бізнес. Вони можуть називатися по-різному, мати різний формат і напрямок: релігійне, у вигляді психологічних форумів і тренінгів, а також кардинально змінюють життя у вигляді відчуження і культу. 

Вивід з сектиВже давно всім відомо , що за прикриттям сектантських тренінгів та зборів прихований великий маркетинг , бізнес і в підсумку отримання прибутку. Ретельно підібрані психологи описують сценарій дій , залучення людей і виманювання фінансових коштів шляхом затуманення розуму. Але як вивести людину з секти , дослідно й завуальовано завербованого у вихор їх подій?

Перебуваючи в депресії , важкою особистої життєвої ситуації , в замкнутому способі життя , в моменті , коли « ніхто мене не розуміє» - людина найбільш податливий до зомбування і залучення в систему секти. Саме тут він зможе отримати відсутню увагу , турботу і підбадьорювання . Досвідчені психологи у вигляді наставників , пасторів або проповідників в цей же момент надають непомітне невеликий тиск , скоріше навіть повчання на відхід від звичного життя. Іноді шляхом погроз , іноді в ігровій формі , найчастіше в ході особистих бесід наставник рекомендує кинути своє минуле життя , яка приводила до руйнування і увійти в гармонію з образом життя секти , в якій людина отримала підтримку і захист. Зрозуміло, не обходиться і без рекомендацій про розподіли фінансів в сторону секти ( заради цього і створюються секти ) .

Практично у всіх випадках людина втрачає інтерес до свого минулого життя , нерідко навіть повністю відрізає і викреслює всіх і все , що було ДО вступу в секту . Веде закритий спосіб життя , не спілкується ні з друзями , ні з рідними. Іноді навіть може проявляти агресивну реакцію на спроби близьких витягти людину з секти. 

Вивід людини з секти

Таке затуманення розуму дуже складно визначити на ранніх стадіях , практично у всіх випадках близькі звертаються за допомогою до професіоналів з ??питанням провивод з секти , коли рідна людина вже повністю залучений в інший світ. В інших же випадках сама людина може звернутися за допомогою, адже багато організацій не можуть просто так відпустити свого соратника . Діячі культу можуть зажадати якусь компенсацію , піддавати переслідуванню і пригніченню , у разі якщо їх « соратник » вирішиться на вихід з секти. 

Вивід людини з секти

Слід також пам'ятати , що багато хто з сект заборонені в нашій країні. Їх діяльність ведеться підпільно , щоб якнайшвидше заманити послідовників на свої тренінги / семінари / зборів і з максимальною швидкістю отримати з них прибуток . Тому локація цих зборів може постійно змінюватися , в таких випадках необхідна додаткова робота людини, яка буде приставлений до жертви і простежить сам хід і механізм дії секти. У слідстві чого , проаналізувавши всю ситуацію зсередини і будуть підібрані методи виведення з секти .
В арсеналі детективного агентства « Конрад » знаходяться не тільки кращі психологи , що знаходяться в місті Київ , але і відпрацьовані схеми і сценарії налаштовані на виведення людей з секти . Адже найголовніше - це усвідомлення самого сектанта в підсумку про свою помилку . Наші фахівці допоможуть без зайвих психічних травм і агресій повести людини з біди під назвою « секта ».