Головна » Контакти » Регіони » » Україна » Чернігівска область

Чернігівська область


Приватний детектив у Чернігівській області


Детективне агентство «Конрад», що розташоване в Чернігівський області, щодня отримує досить багато заявок. Жителі Україні звертаються з різними причинами - комусь необхідно провести пошук родичів або друзів, комусь потрібна стеження за людиною, комусь - збір інформації.
Якою б не була причина звернення, приватний детектив агентства «Конрад» завжди прийде на допомогу! Ми володіємо великим досвідом у розкритті різних справ, допомагаємо в тих питаннях, в яких поліція допомогти не може.

Так, наприклад, не в компетенції правоохоронних органів знаходиться виявлення зради чоловіка або дружини. За статистикою, в дуже багатьох сімейних парах хоча б один партнер має любовні зв'язки «на стороні». Яким чином з'ясувати, чи зраджує чоловік (дружина)? Можна, звичайно, провести власне розслідування, але воно може не увінчатися успіхом - без спеціальної підготовки та засобів прихованого спостереження не видати себе буде дуже складно.
Подружня невірність дуже швидко виявляється, якщо до роботи підходять професійні детективи. Вони, використовуючи навички прихованого спостереження, влаштовують стеження за дружиною, чоловіком, знімаючи цікаві моменти на камеру. Фото-відео спостереження стане кращим підтвердженням зради, яке можна надати клієнтові.
Якщо мала місце зрада жінки, то в той час, коли вона і її коханець будуть проводити час разом, детектив зробить знімки, які пізніше будуть надані чоловікові. Чи подавати на розлучення, чи дозволити ситуацію мирним шляхом - вирішувати йому, наша задача відкрити правду. Зрада чоловіка - серйозний проступок, який означає тільки одне - жінка не дорожить відносинами.
Перевірка на вірність, зрозуміло, може бути влаштована і щодо чоловіка. Зовнішнє спостереження за ним допоможе з'ясувати, чи дійсно є коханка і, якщо є, хто вона.

Ми також можемо провести збір інформації про конкретну людину, своєрідне досьє, яке допоможе дізнатися все про нього. Наші шпигуни проведуть розслідування, зберуть всю необхідну інформацію про об'єкт спостереження. Ми можемо не тільки дізнатися факти біографії людини, користуючись доступними джерелами, але також з'ясувати номер по базах даних телефонів людей або знайти адресу по телефону. Повноцінне досьє, складене нашими фахівцями, вразить вам своєю повнотою і достовірністю.

Розшукове агентство «Конрад», місце розташування якого - Чернівецька область, також займається і пошуком людей. Якщо ви колись втратили зв'язок з рідними або близькими, ми готові допомогти вам в її відновленні. Розшук людей ведуть справжні професіонали, на рахунку яких вже чимало знайдених людей. Вони здатні вести пошук, навіть володіючи мінімальною інформацією. Пошук людей за прізвищем - для них звичайна справа, так само вони можуть знайти людину за номером телефону.
Якщо ви потребуєте нашої допомоги для того, щоб знайти родича чи друга, звертайтеся, ми здатні людини знайти за прізвищем і тільки, але чим більше інформації ви повідомите, тим швидше й ефективніше буде пошук.

У нашому розпорядженні краще сучасне обладнання, яке ми замовляємо у провідних виробників Європи. З його допомогою робота стає ще більш продуктивною та оперативною.
Одним з нововведень, яке користується попитом у наших клієнтів, є система-антіпрослушка, яка здатна безпомилково виявити встановлені в приміщенні для підслуховування.
Перевірка приміщення на виявлення пристрою для підслуховування - вкрай важливий захід для тих, хто боїться витоку інформації. Багато фірм-конкуренти, наприклад, вдаються до нечесних тактикам для того щоб дізнатися плани щодо суперників і випередити їх. Жучки - це мініатюрні пристрої, які можуть бути встановлені де завгодно, їх складно виявити неозброєним оком, саме їх визначає наша антіпрослушка. Вона знаходить кожен захований жучок, а наші фахівці відразу знешкоджують його, пошук займає зовсім небагато часу.
Але не тільки за допомогою установки жучком можна отримати важливу і секретну інформацію. Прослушка мобільних і стаціонарних телефонів також користується великою популярністю у зловмисників. Виявити прослушки мобільних телефонів допоможуть також наші фахівці, ретельно вивчивши ваші апарати.

У нас також є детектор брехні - кращий пристрій на сьогоднішній день, що дозволяє визначити правдивість тієї чи іншої людини. Перевірка Поліграфа - це найкращий спосіб встановити істину в будь-якій ситуації!

Проживаєте в Чернігівській області і вам потрібна допомога фахівців? Зверніться в детективне агентство «Конрад» - тут вам допоможуть розібратися в багатьох неприємних життєвих ситуаціях!