Головна » Контакти » Регіони » » Україна » Черновицкая область

Черновицкая область


Черновицкая область - розшукове агентство

Багато життєві ситуації не вирішити без допомоги професійних детективів. Але знайти агентство, де не просто візьмуть із вас гроші, а й нададуть якісний результат, непросто.
Якщо ви шукаєте надійного партнера, який допоможе вам вирішити будь життєві ситуації, зверніться в детективне агентство «Конрад», що знаходиться в Чернігівській області.
Знайти за прізвищем людину, з'ясувати, чи була зрада чоловікові або дружині, знайти заховані жучки - це і багато іншого можуть виконати наші приватні детективи. Зверніться до нас, ми не даємо обіцянок, але надаємо результат!

Детектив здатний забезпечити вашу безпеку. «Яким чином?» - Запитаєте ви. Наприклад, ми можемо виявити прослуховуючі пристрої в будь-якому приміщенні за допомогою спеціального пристрою. Наша антіпрослушка безпомилково визначає місце знаходження жучків, а фахівці знешкоджують їх.
Перевірка приміщень на виявлення пристрою для підслуховування проводиться із застосуванням сучасної техніки, яка гарантує повне очищення приміщення від небажаних пристроїв. Витік інформації може коштувати дуже багато чого, особливо, якщо зловмисникам вдалося заволодіти конфіденційною інформацією.
Жучок - мініатюрний пристрій спостереження, не єдиний спосіб заволодіти інформацією. Зловмисники дуже часто встановлюють спеціальні програми-шпигуни в стаціонарні і, особливо, мобільні телефони. Виявити прослушки мобільних телефонів допоможуть професіонали детективного агентства «Конрад», що знаходиться в Чернігівській області. Ми досліджуємо телефони і, якщо це необхідно, позбавимо їх від вбудованих шпигунами програм.
Пошук жучків і виявлення програм-шпигунів не займе багато часу, але може вберегти вас від витоку важливої інформації.

Вам необхідно ско ристатися детектором брехні для з'ясування правдивості слів тієї чи іншої людини? Ми готові надати ва м детектор брехні нового зразка, який гарантує 100% точність визначення брехні. Перевірка Поліграфа користується заслуженою популярністю, адже з її допомогою навіть самого вправного брехуна можна вивести на чисту воду.

Пошук людей за прізвищем і іншими даними, наявними в наявності, детективи здійснюють досить швидко, використовуючи всі наявні джерела інформації. Якщо ви втратили зв'язок з рідною людиною або іншому, хочете відшукати його, ми допоможемо вам! Розшук людей входить в компетенцію детективного агентства «Конрад», що знаходиться в Чернігівській області, ми успішно завершили чимало справ з пошуку зниклих колись людей.
У нашому розпорядженні не одна база даних, ми використовуємо всілякі джерела інформації для того щоб знайти людину. Пошук родичів, друзів займе менше часу, якщо ви надасте максимально докладну інформацію про них. Детективи агентства «Конрад», куди звертається вся Чернігівська область, зрозуміло, можуть працювати і з мінімальною інформацією, але чим більше відомостей у нас є, тим вірогідніше успішний результат операції.
Крім цього, ми можемо зробити збір інформації про цікавить вас людині. Якщо вам необхідно якісне досьє від професійних сищиків, ми готові допомогти вам! Інформація різного характеру буде доступна завдяки нам. Наприклад, ми можемо знайти людину за номером телефону або з'ясувати адресу по телефону, дізнатися про те, чим займається об'єкт спостереження, чим захоплюється і так далі. База даних адресна або телефонна людини дозволить відшукати без праці, а наші професійні шпигуни проведуть зовнішнє спостереження і зберуть всі необхідні дані.

Крім усього іншого, ми також займаємося «справами сімейними». Нерідко у одного з подружжя виникає підозра, що у нього з'явився суперник. Коханець або коханка - це вагомий привід для того, щоб подати на розлучення, таке зрада готовий пробачити далеко не кожен. Перевірка на вірність за допомогою наших детективів допоможе з'ясувати, чи була подружня невірність чи ні ніяких істотних погроз шлюбу.
Яким чином проводиться перевірка на вірність? У той час, який, як ви вважаєте, ваш чоловік (або ваша дружина) присвячує коханці (коханцеві), наш детектив проведе розслідування і з'ясує, чим займається об'єкт спостереження. Стеження за людиною ведеться добре підготовленими фахівцями, які вміють бути непомітними. Для фіксування результатів спостереження використовується фото-відео спостереження, матеріали якого будуть надані замовнику розслідування.

Виявлення зради чоловіка, дружини відбуватиметься таким чином, що сам об'єкт спостереження нічого не запідозрить. Стеження за дружиною, чоловіком ведеться акуратно, застосовується найкраща техніка для зйомки, що надає можливість сильного наближення. Крім цього, може бути встановлено стеження за телефоном, якщо ви вважаєте, що коханець або коханка може писати або дзвонити на нього. Пізніше, по базам даних телефонів людей, ми можемо встановити особу того, хто телефонував і надати знайдену інформацію вам.

Звертайтеся в детективне агентство «Конрад», ми раді вам!