Головна » Про нас » Преса про нашу агенцію » Детективні агентства в Києві послуги і ціни на прикладі однієї компані

Детективні агентства в Києві послуги і ціни на прикладі однієї компані

Нам випав унікальний шанс трохи поспілкуватися з Юрієм, який вже протягом майже десяти років керує детективним агентством «Конрад». Це детективне агентство є на даний момент одним із самих найбільших немає тільки в столиці нашої країни, а й на всій її території, а якщо вивчити історію замовлень, то доведеться виділити на це чимало часу. І саме це детективне агентство ми вирішили взяти, як приклад, щоб розповісти нашим читачам, які саме завдання найчастіше стоять перед приватними детективами, скільки часу у них на це йде і скільки грошей необхідно готувати тому, хто вирішить скористатися їх послугами.

фотоспостереження

Насправді таких організацій вкрай мало, як у Києві, так і в принципі в Україні. Якщо ми звичайно говоримо саме про тих агентствах, в яких працюють дійсно досвідчені детективи, готові нести відповідальність за свою роботу. Вистачить пальців однієї руки, щоб перерахувати їх. І саме такі агентства мають всі необхідні можливості, щоб надавати дійсно широкий спектр послуг. Звичайно, мають місце бути і дуже невеликі контори, але, відповідно, і можливості таких організацій в значній мірі обмежені. Погодьтеся, що навряд чи можна робити великі справи, маючи в своєму арсеналі тільки бінокль і простий фотоапарат. Але при всьому при цьому з кожним роком на території України з'являється все більше і більше детективних агентств, які відкривають свої представництва в мережі інтернет, пропонуючи людям найрізноманітніші послуги. Якщо ж говорити саме про детективному агентстві «Конрад», то тут працюють тільки ті детективи, які мають достатній досвід роботи в правоохоронних органах і різних силових структурах. Хоча запитів з вулиці надходить дуже багато. Але керівництво ретельно вибирає своїх співробітників, наймаючи всіх інших виключно в якості помічників. Бувають ситуації, коли на роботу просяться навіть школярі, які прагнуть стати справжніми детективами і проявляють усілякий інтерес до цієї спеціальності. Але як показує багаторічна практика, тільки ті співробітники, які вже мають багато років служби за своїми плечима, можуть відповідати вимогам детективного агентства. Це стосується міліціонерів, колишніх Грушники, СБУшників, які багато років займалися розслідуваннями, проведенням розшуків. Тільки з них виходять відмінні фахівці.
Говорячи простіше, в детективних агентствах частіше працюють ті співробітники правоохоронних органів, які на даний момент вже перебувають на пенсії або з тієї чи іншої причини звільнилися з роботи завчасно. І найчастіше співпрацю з детективами стає для них продовженням розпочатої кар'єри, але вже в трохи іншому комерційному форматі. Адже співробітники державних правоохоронних установ виходять на пенсію досить рано, а відповідно ще мають багато сил для служби. Тих співробітників, які працюють на постійній основі, насправді, не так багато. Найчастіше фахівці вибираються залежно від того завдання, яке стоїть перед агентством. Але й завдання бувають різні. Деякі вимагають участі лише одного співробітника, а деякі можуть зажадати і цілої команди фахівців.

І кожен день в детективне агентство «Конрад» надходить просто величезна кількість дзвінків. Тільки за годину нашої бесіди з Юрієм йому дзвонили два рази потенційні клієнти. А ті завдання і цілі, які стоять перед детективами, бувають найрізноманітніші. Наприклад, може знадобитися перевірка працівників компанії з використанням поліграфа, буває необхідна стеження за невірним чоловіком або ж невірною дружиною, а комусь може знадобитися пошук вкраденого автомобіля або телефону. Таким чином, можна сказати, що в українському законодавстві присутня величезна кількість різних делікатних моментів відносно розшукової діяльності. Приміром, без згоди людини, з ним не можна ні за яких обставин проводити співбесіду при використанні детектора брехні.

Наприклад, може в детективне агентство звернеться компанія, в якій була зроблена крадіжка. І в цьому випадку може бути використано кілька варіантів проведення розслідування. Наприклад, можна провести зняття відбитків пальців, щоб з'ясувати, хто міг взяти участь у скоєнні цього злочину. Але цей метод не завжди буває дійсно практичним у зв'язку з тим, що не завжди злодії Настільки не завбачливі, щоб залишити свої відбитки. А от вартість цього розслідування становить близько двохсот п'ятдесяти доларів.
Іншим же варіантом розслідування даної ситуації може бути проведення опитування, в процесі якого розглядаються найрізноманітніші варіанти того, що сталося. І перевага цього методу полягає в тому, що ініціатива походить не від керівництва компанії, а від самих же приватних детективів. Адже ще одна проблема полягає в тому, що на підприємствах не рідко працюють родичі та друзі керівників компаній, що ускладнять робити навіть якісь припущення, а не навіть висновки, оскільки це може спричинити за собою серйозний скандал. Вартість такого розслідування буде стоїть вище п'ятисот доларів. І така ціна завжди залежить від конкретно поставленого завдання.

І ще один варіант - це проведення опитування при використанні поліграфа. Такий метод просто відмінно підходить за умови того, що є не дуже дорогим, але при цьому неймовірно надійним, оскільки обдурити таку техніку вкрай складно і потрібно мати спеціальну підготовку. Вартість же даної послуги залежить від того, скільки людини необхідно опитати за один раз. Але середня ціна становить від півтора до двох тисяч гривень.

Сам процес роботи поліграфа полягає в тому, що спеціально навчений і сертифікований співробітник в роботі з детектором брехні (зазвичай ще має й освіту психолога) здійснює приєднання до тіла опитуваного людини близько п'яти - семи датчиків тиску, а також частоти пульсу, пітливості та інших фізіологічних показників . Після цього людині задають зазвичай кілька найпростіших питань, на які він відповідає чесно і які легко перевірити. Він каже своє ім'я, прізвище, по батькові, коли і де народився і проживає зараз, а також на багато інших подібні питання. При цьому машина фіксує всі показники, запам'ятовуючи реакцію людини при його відповідях і питаннях. І в якому б стані ви не знаходилися спочатку, реакція вашого організму на істинність, на невідому вам інформацію і брехня завжди буде різною. Одним словом, робота з поліграфом не відноситься до простих завданням і вимагає особливої ??підготовки. Є деякі країни, в яких свідчень на поліграфі вже достатньо, щоб пред'явити людині звинувачення. Виходить, що саме від техніки залежить доля багатьох людей. Але природно, що при цьому дуже уважно стежать за точністю роботи обладнання, для чого проводять його калібрування або, як ще це можна назвати «заточку». І це є одним з найбільш простих методів, що дозволяють отримати достовірну інформацію, яка може дуже ретельно ховатися.

детектор брехні

Окремою послугою детективного агентства є проведення зовнішнього спостереження, вартість якого складає близько трьохсот доларів. Всю роботу проводить один екіпаж, до складу якого входить дві людини, як мінімум. Це необхідно оскільки одна людина фізично не може постійно вести спостереження за об'єктом, постійно все тримаючи під своїм пильною увагою. У результаті проведення такої роботи клієнт завжди буде в куре того, де, коли, з ким і що саме робить спостерігаємо об'єкт. Його день буде розписаний по хвилинах. Також будуть надані всі фото та відеозаписи зустрічей об'єкта.
Із замовником здійснюється узгодження всіх нюансів проведення роботи, в тому числі і день спостереження. Зазвичай замовниками даної послуги стають люди, які сумніваються у вірності своїх чоловіків і дружин. Дуже багато звернень надходить від тих, хто вже на сто відсотків упевнений у зраді, але хоче при цьому отримати додаткове підтвердження. Буває, що такою послугою користуються і батьки, які прагнуть контролювати своїх дітей і захистити їх від впливу поганого оточення. У тому числі надходять звернення і з боку людей, які стали жертвами пограбувань, якщо у них вкрали машину або телефон, або ж справили крадіжку в квартирі або офісі. Навіть надходять звернення в разі розкрадання кредитних карт. Подібні послуги обійдуться клієнтові не менш ніж у п'ятсот доларів. І основна проблема цього полягає в тому, що люди просто дуже довго збираються звернутися до детектива, а коли це роблять, то проходить вже дуже багато часу. Навіть якщо все пройшов тиждень, то в даній ситуації - це занадто тривалий термін. Якби люди зверталися якомога швидше, то і проблема б вирішувалася з найменшими витратами тимчасовими, фінансовими та багатьма іншими.

Як показує практика, останнім часом великого поширення набули крадіжки саме грошових коштів з кредитних карт, та ще й при використанні телефону. Досить часом злодієві зробити всього один єдиний дзвінок, щоб люди просто перерахували їм кошти. Але і в такому випадку необхідно не просто звинувачувати себе в безпечності, але йти до детективів з даною проблемою. Тим більше що в перший день досконалої махінації повернути гроші набагато простіше, ніж зробити це, через навіть два або три дні. Таких заяв з кожним днем ??стає все більше і більше. А вартість послуги також складає не менше п'ятисот доларів. Детективним агентствам вже вдалося розкрити близько третини подібних злочинів, оскільки в процесі зняття грошей в банкоматі автоматично робиться фотографія винуватця. Якщо ж був проведений переказ коштів, то залишаються дані особи, яка прийняла гроші. І якраз саме оперативність тут відіграє величезну роль, поки злодій ще не встиг скористатися грошима і викинути мобільний телефон. Приблизно в тридцяти відсотках усіх подібних ситуацій вдається повернути гроші. Але якби жертви злочинів не зволікали, то цей показник був би значно вищим.

Набагато рідше відбувається успішний розшук автомобілів. Але знову таки причина також полягає саме в тому, що люди звертаються не відразу, а через деколи навіть місяць після того, як у них викрали автомобіль. У деяких випадках просять провести пошук інших людей, які можуть бути родичами, друзями або просто знайомими. Вартість даної послуги складає мінімум двісті п'ятдесят доларів. І вкрай важко вести таку роботу, якщо спочатку представлено занадто мало даних. Якщо інформації більше, то процес пошуку йде інтенсивніше.

Бувають і такі випадку, коли просять знайти тварин. Але і це завдання не з легких, яка вкрай рідко приносить очікуваний результат. Хоча вартість її від цього не змінюється, тому що робота фахівця все одно проводиться.

Одним словом, кожен день жителі Києва звертаються до приватних детективів з самими різними своїми труднощами і завданнями. Практично кожен третій з тих, що дзвонили стає клієнтом агентства. Навіть надходять і вночі дзвінки з проханням знайти людину, який відправився на свято і поки не повернувся.

Говорити про конкретні терміни виконання таких завдань не доводиться, тому що одні з них можуть бути виконані протягом декількох годин, а інші вимагають декількох місяців роботи. Але також агентство може і відмовитися від завдання, якщо не зовсім ясні мотиви людини. Одного разу вже був один приклад, коли з фронту прийшов учасник АТО з проханням знайти коханця його дружини. А на питання про те, навіщо йому це треба, чесно відповів, що хоче йому голову відірвати. Природно, що детективи не можуть брати участь у таких подіях. Їх основне завдання полягає в тому, щоб допомагати своїм клієнтам, не створюючи нових проблем. Тим більше, що не рідко детективи радять подавати заодно заяву і в міліцію, де можуть також вирішити певні проблеми. Буває, що детективи, розкривши той чи інший злочин, самі роблять виклик міліції.

У детективному агентстві існує думка, що основною проблемою є відсутність певного законодавства в Україні, яке б регулювало їх роботу. Це дозволило б більше рекламувати послуги детективів. У той момент, коли країна дозволяє вести спостереження за іншими людьми, природно, що в межах норми, то і клієнтів буде набагато більше, тому що люди не будуть боятися замовляти такі послуги, а детективи зможуть відкрито рекламуватися.

Стаття підготовлена ??Євгенією ТхорЗа матеріалами сайту - http://kyiv1.org/