Головна » Контакти » Регіони » » Україна » Луганська область

Луганська область


Специфіка діяльності детективного агентства «Конрад» в Луганській області.

Специфіка діяльності детективного агентства «Конрад» в Луганській області.Луганськ - один з найбільших промислових міст України. Населення Луганська налічує близько півмільйона людей, левова частка якого влаштувалася тут в 70 - 80-х роках, приїхавши з інших республік Радянського Союзу. Приводом для такого переїзду служило відкриття в ті часи в Луганську і Луганській області нових і фабрик і заводів. І, як нерідко трапляється, деякі сім'ї втратили контакти зі своїми рідними і близькими, старими друзями й товаришами, які живуть в інших країнах або містах. Відновити втрачені зв'язки в Україну, знайти по прізвищу, по імені старих знайомих і родичів зможе детективне агентство. Саме розшук людей є основним напрямком діяльності агентства «Конрад», що надає такі послуги, як пошук родичів, пошук людей по прізвищу, по базам даних телефонів людей, можливість знайти людину по телефону і його адресу по телефону. Дозволяє здійснити ці послуги в найкоротші терміни агентству «Конрад» обширна база даних по всій Україні.

Агентство «Конрад» може допомогти Вам вирішити ще одну, цього разу досить делікатну, проблему, назва якої - подружня невірність. Якщо Ви стурбовані питанням, чи зраджує Вам дружина або чоловік, Ви в розгубленості і не знаєте, до кого звернутися за допомогою, приватний детектив в найкоротші терміни довідується справжній стан справ. Для вирішення цього завдання розшукове агентство вдається до різних методів: стеження за телефоном, стеження за людиною (дружиною, чоловіком), фото-відео спостереження і зовнішнє спостереження. Таким чином, виявлення зради чоловіка або дружини буде достовірним, адже подібний професійний збір інформації дозволяє надати докладний звіт про виконану роботу з наявністю підтверджуючих (або, в кращому випадку, спростовують) фактів. Сучасні засоби стеження стануть запорукою того, що, якщо все ж у вашої другої половинки є коханець або коханка, як би не конспірувався чоловік, він буде викритий, і навпаки, як би не ховалася дружина, зрада чоловікові буде розсекречена. Подібні дані дадуть вам можливість здійснити найбільш вигідний розлучення, зрада жінки чи або чоловіка була тому причиною.

Специфіка діяльності детективного агентства «Конрад» в Луганській області.Ну, а щоб запобігти виникненню подібної ситуації, агентство «Конрад» включило до переліку своїх послуг пункт «Перевірка на вірність». Це послуга допоможе заздалегідь визначити, схильна Ваша пасія до зрад. Її результати можуть стати головним фактором для прийняття рішення про можливе спільне майбутнє.

Як будь-промислове місто, Луганськ налічує безліч великих і дрібних підприємств, в яких іноді трапляються різноманітні неприємні ситуації. Одним з таких випадків є крадіжка співробітниками майна, цінних паперів тощо Чим же може допомогти розшукове агентство і в яких випадках? Детективне агентство «Конрад» може допомогти виявити винного співробітника, використовуючи так званий «детектор брехні» (або перевірка Поліграфа). Ще одна поширена ситуація для підприємств - це боротьба з конкуруючими фірмами, які, найчастіше, не дарма побоюються, що серед персоналу підприємства можуть виявитися шпигуни. З подібного роду завданнями агентство «Конрад» також справляється блискуче - пошук «засланого козачка» займає, як правило, зовсім небагато часу. Трапляється, що конкуруючі фірми доходять до таких брудних і протизаконних методів, як прослуховування відбувається на території суперника за допомогою пристрою зі звичним нам, завдяки зарубіжним блокбастерам, назвою - «жучок». «Жучки» можуть бути встановлені де завгодно, тому проводиться повна перевірка приміщень на виявлення пристрою для підслуховування і перевірка основних комунікаційних засобів, що дозволить виявити прослушки мобільних телефонів, стаціонарних телефонів, внутрішніх радіоліній і пр. Якщо виявиться, що підслуховування все ж є, то бесіда телефонна людини може знову вестися без побоювань витоку інформації тільки після впровадження такого пристрою-«протиотрути», як антіпрослушка.