Головна » Про нас » Міжнародна поліцейська асоціація (МПА)

Міжнародна поліцейська асоціація

ДЕТЕКТИВНЕ АГЕНТСТВО «КОНРАД»

Міжнародна поліцейська асоціація

          Детективне Агентство ”КОНРАД” здійснює свою діяльність як на території Києва і Київської області, так і по всій Україні, а також в світі.

  
Наші приватні детективи входять до складу МПА (Міжнародної поліцейської асоціації (IPA)

Міжнародна поліцейська асоціація (МПА) - International Police Association (IPA) є найбільшою міжнародною професійною неурядовою (громадською) організацією, що об'єднує у своїх лавах діючих і перебуваючих на пенсії співробітників поліції (міліції) з різних країн світу.

Міжнародна поліцейська асоціація

 

Міжнародна поліцейська асоціація виникла з ініціативи сержанта британської поліції Артура Троупа, який після Другої світової війни став вести листування зі своїми колегами з Данії, Норвегії, Швеції, Фінляндії, деяких країн Африки з метою обміну професійним досвідом.

Міжнародна поліцейська асоціація

Офіційною датою заснування вважається 1 січня 1950 року, коли у Великобританії було оголошено про створення Британської секції Міжнародної поліцейської асоціації.

Національна секція України була офіційно визнана членом МПА 6 червня 1997, коли в місті Квебек (Канада) проходив 15 Всесвітній Конгрес Міжнародної поліцейської Асоціації.

Нині це найбільша організація поліцейських і цивільних службовців поліції, що складається більш ніж з трьохсот тисяч членів у 64 країнах світу. Неурядова організація при Економічній і Соціальній Раді ООН та Раді Європи. Єдина професійна організація поліцейських, незалежно від займаної посади, місця служби, мови спілкування, расової приналежності, сповідувані релігії, ідеологічних поглядів. Независима від політичних і профспілкових органів і не входить ні в які інші групи і об'єднання. Відкрита для поліції будь-якої держави, не перешкоджає необмеженим контактам своєї поліції з поліцейськими формуваннями інших держав та вільного обміну професійним досвідом.

Міжнародна професійна комісія IPA вивчає історію розвитку поліції і зміни в її структурі; займається питаннями кримінології та запобігання злочинам; досліджує динаміку злочинності в різних країнах; пропагує впровадження нових технологій та останніх досягнень в галузі науки і техніки, що застосовуються в розслідуванні злочинів; публікує порівняльний аналіз за питань комісії про діяльність національних секцій в рамках Асоціації і т.д.