Головна » Контакти » Регіони » » Україна » Одеська область

Одеська область


Приватний детектив в Одеській області - запитати детективне агентство «Конрад»

Приватний детектив в Одеській області - запитати детективне агентство «Конрад»


            Як знайти людину на прізвище серед населення в 2,5 мільйона, якою є одеська область? Обійти всі 19 міст, 33 селища міського типу та 1139 сіл? А якщо завдання ще складніше - знайти людину за номером телефону, наприклад мобільного? Думка, що пошук по такому мізерного кількості параметрів - щось з області фантастики, помилкова. Досить подивитися передачу «Жди меня» і переконатися в тому, що такого роду розшук людей зовсім не рідкість.
           Але, на жаль, далеко не кожен розшук потрапляє під розряд «пошук родича». Статистика детективного агентства «Конрад» свідчить, що одне з лідируючих місць у рейтингу пошуку людей займає розшук боржників. Боржники вміють відмінно ховатися як від кредиторів, так і від представників правоохоронних органів. І, найчастіше, визначення їх місцезнаходження у м. Одеса або прилеглої до нього області є питанням життя і смерті. Допомогти в такій ситуації зможе лише розшукове агентство.
          Звернення в детективне агентство «Конрад» - це не тільки економія коштів і часу, але і гарантія позитивного результату, причому кінцевого! Пошук людей на прізвище, по базам даних телефонів, здатність дізнатися адресу по телефону - це безпосередня спеціалізація кожного агентства, однак, наше агентство здатне не тільки визначити місцезнаходження боржника в Одесі і одеської області, а й забезпечити повернення боргу, розшук загублених активів, автомобіля і т.д. Як? Ми не будемо розкривати свої професійні секрети, тим більше, що в кожному конкретному випадку будуть розроблені індивідуальні заходи. Досить буде згадати такі види послуг нашого агентства, як зовнішнє спостереження, стеження за людиною та перевірка Поліграфа, званого в народі «детектор брехні», що питання відпаде саме собою. Більш того, у розшукового агентства «Конрад» є власна база даних людей і підприємств, коли-небудь потрапляли в категорію боржників, звернувшись до якої, можна легко запобігти неприємні наслідки.
Особливо неоціненними є послуги детективного агентства для представників великого бізнесу, коли на кону поставлено колосальні гроші. І справа навіть не тільки в поглибленої конкурентної розвідки, спрямованої на вироблення правильної фінансової стратегії, скільки в боротьбі з брудними методами конкуренції. Давно канули в лету ті часи, коли такі терміни як «жучки» і «шпигуни» асоціювалися виключно з діяльністю ЦРУ і агентів Малдера та Скаллі з «Секретних матеріалів». Перевірка приміщень на виявлення підслуховуючих пристроїв (жучка), виявлення прослушки мобільних телефонів, установка антіпрослушка і виявлення співробітника-шпигуна - ці послуги детективного агентства «Конрад» набирають все більшу і більшу популярність.
Корисними будуть послуги детективного агентства «Конрад» і у випадку збору інформації делікатного характеру. Наприклад, при підозрі, що дружина зраджує чоловікові. На жаль, статистка невблаганно свідчить, що в 60% шлюбів має місце подружня невірність, а в 15% провокує розлучення зрада жінки. «Дурниці, - думає така дружина, - зрада чоловікові ніколи не буде розкрита!». Однак, заглянувши в мобільний телефон своєї другої половинки, чоловік помічає, що книга телефонна людини просто рясніє іменами людей протилежної статі. Звичайно, особиста справа кожного в даному випадку - вірити беззастережно під гаслом «це все співробітники», мучитися сумнівами «є коханець чи ні?», «Змінює чи ні?», Або ж швидко дізнатися правду ... Якщо ж ви вибрали останнє - знайте, що будь-який приватний детектив гарантує 100% конфіденційність. Виявлення зради чоловіка або дружини проводиться за допомогою однієї або цілого комплексу послуг, таких, як фото-відео спостереження, стеження за дружиною (чоловіком), зовнішнє спостереження, стеження за телефоном. При такому підході зрада жінки або чоловіки обов'язково буде розкрита.
            Або навпаки - ви тільки збираєтеся пов'язати себе узами Гіменея. Збір інформації про вашого партнера дозволить отримати офіційні та неофіційні відомості щодо минулого, сьогодення і навіть майбутнього вашого обранця / обраниці. Цінним у цьому випадку буде також послуга агентства «КОНРАД» під назвою «Перевірка на вірність». Вона дозволить швидко з'ясувати, наскільки ваш обранець схильний спокусі «сходити наліво».
           Можна до безкінечності перераховувати всі ситуації, коли можуть стати в нагоді послуги детективного агентства «Конрад», але правильніше буде при виникненні подібного питання, набрати наш номер телефону і отримати консультацію професіоналів.