Головна » Контакти » Регіони » » Україна » Дніпропетровська область » П'ятихатки

П'ятихатки

Розшукове агентство в П'ятихатки

Перш ніж прийняти на роботу нового співробітника в наше розшукове агентство, ми проводимо його ретельну перевірку. Тому ми з упевненістю можемо сказати, що все Наші співробітники це найбільш досвідчені й кваліфіковані детективи, які мають за плечима багаторічний досвід роботи.

Хто наші клієнти

Клієнтом може стати абсолютно будь-яка людина. Якщо так сталося, що вам потрібно кваліфікована допомога, то неоткладивайте свій дзвінок в наше агентство. Вважають що збір інформації про людину є не настільки важливим, як в розшук людей як виявлення зради чоловіка або дружини. Але для нас немає другорядних завдань. До кожного питання кожного нашого клієнта ми ставимося з однаковою увагою і ретельністю. Ми не ставимо в пріоритет роботу з приватними або з юридичними особами. І в той час як одні наші фахівці будуть проводити виявлення подружньої невірності, інші будуть займатися перевірка приміщень на виявлення підслуховуючих пристроїв. І кожен з цих питань буде знаходитися в суворій конфіденційності. Ваша друга половинка навіть не буде підозрювати про те, що ви змогли встановити факт зради і наявність коханця, стан речей для вас буде найоптимальнішим варіантом. Варто відразу сказати про те, що перевірка на вірність є вкрай делікатним питанням. Тому при виявленні факту зради іужа або дружини ви завжди зможете скористатися у нас послугами психолога. Відзначимо той факт, що навіть працюючи з базами даних телефонів людей, ми завжди дотримуємося певну тактовність.

Тільки в рамках закону

Всемогутність детективних агентств є деякими міфами. Незважаючи на наші високий професіоналізм, оснащення найсучаснішими технічними засобами, у нас все-таки є певні обмеження, які регламентуються законодавством України. Тому коли до нас звертаються дружини з проханням провести стеження за телефоном чоловіка з метою виявлення його зради, природно, що ми будемо змушені відмовити. Але при цьому ми задіємо інші інструменти, не торкаючись телефони в житті людини, щоб встановити факт подружньої невірності.

Ми можемо багато чого

Н

Наші можливості не обмежуються тільки виявленням факту зради, що, до речі, можливо здійснювати за допомогою детектора брехні. Також ми можемо зробити пошук людей на прізвище або ж запропонувати кращу альтернативу будь антіпрослушка. Якщо вам потрібно знайти прослуховування мобільних телефонів або організувати фото відеоспостереження в офісі, зателефонуйте безпосередньо нам. Ми зробимо все, щоб дізнатися яким саме чином шпигуни ведуть збір інформації щодо вас. Природно, зробимо все необхідне для запобігання подібного проникнення в вашу професійну і особисту життя.

Що ж стосується пошуку родичів, то і тут все далеко неоднозначно. Якщо мова йде про зниклих без вести, складно щоб ви звернулися до нас якомога швидше. У цих випадках мова йде про секунди. Якщо ж ви просто хочете встановити адресу по телефону вашого старого друга, в цьому випадку ми навіть зробимо все щоб знайти людину на прізвище. Пам'ятайте, що безвихідних ситуацій не існує

Свяжитесь с представителями агентства в данном регионе