Головна » Послуги » Перевірка персоналу

Перевірка персоналу

На сьогоднішній день все більше підприємців і власників фірм вдаються до ретельного огляду майбутніх членів їх штату . Прийнятий на роботу людина , піддається ретельній перевірці на наявність судимостей , тісних зв'язків з конкуруючими фірмами , майбутніми намірами і бажання працювати , а також зв'язками з кримінальним світом. Позначаються причини звільнення до приходу , а для достовірності сказаного пропонується пройти поліграф при прийомі на роботу. Адже кожна людина , що має прибутковий бізнес на території нашої держави , хоче вберегти свою фірму від впровадження шпигунів і отримати те , що і називаетсябезопасность . Саме забезпечення безпеки для свого персоналу , довіру штату працівників певного кола секретів фірми і дозволить отримати дружний колектив.

Перевірка персоналу

Методи впливу з боку конкурентів стають все жорсткішими , іноді в хід йде і приставление спеціальних осіб у фірму , що заважає зайняти перші позиції на ринку - такий спосіб називають промисловим шпіонажем.Ложь впровадженого урядника, яка в ході подій може бути помічена , використовується проти конкурента. Шляхом входження в штат і довіру керівників - добуваються секрети виробництва , впізнаються слабкі сторони ведення бізнесу та майбутні плани розвитку, а також зв'язки з партнерами , формування цін та багато іншого. Основною метою таких шпигунів може стати також завдання з переманювання основних великих клієнтів підприємства .
У зв'язку з посиленими правилами , рекрутери фірм при прочитанні резюме і набору персоналу (особливо якщо набираються співробітники високих посад) закликаю на допомогу детективне агентство . Співробітники розшукових служб повністю перевіряють повну інформацію про людину ( аж до стану психічного і фізичного здоров'я ) і виносять свій вердикт на обговорення перед безпосереднім прийомом на роботу. В особливо спірних питаннях людині пропонується пройти перевірку на поліграфі (іншими словами - це перевірка на детекторі брехні). Це дозволяє отримати достовірну інформацію на 99,9 % , за допомогою якої роботодавець винесе вердикт про потрібність містити такої людини в штаті .
Отримавши інформацію від детективів про минуле можливого співробітника фірми , кадрові менеджери разом з керівництвом приймаю рішення про можливість роботи того чи іншої людини на підприємстві та введення його в коло особливо секретної інформації. Адже правильно підібрані трудові ресурси фірми стануть важливим елементом цілісності організації та формуванні єдиної мети - отримання максимального прибутку .
Деякі іноземні фірми на сьогоднішній день практикують цілу кампанію перевірки персоналу , яка включає в себе завлечение незалежного агентства з боку і складання ним резюме на кожного співробітника. Це допомагає викрити недобросовісних працівників , виявити тих , які можуть доносити інформацію конкурентам , розпізнати можливих перебіжчиків на сторону.
Детективне агентство « Конрад » здатне розсекретити самих завуальованих шпигунів і злодюжок в місті Київ , а також дізнатися пікантні подробиці минулого життя можливого співробітника . Все це зможе убезпечити Вашу компанію від можливих фінансових втрат від некомпетентності недбайливих робітників , зливів інформації конкурентам , а також від можливої ??брехні і входження в довіру осіб , що приносять небезпеку ведення бізнесу. Це допоможе уникнути довірі особі , схильній до злодійства , великих матеріальних цінностей .