Головна » Контакти » Регіони » » Україна » Рівненська область

Рівненська область


Сфера послуг детективного агентства «Конрад» в Рівненській області.


Сфера послуг детективного агентства «Конрад» в Рівненській області.Часто буває, що люди втрачають контакти своїх близьких, знайомих, старих партнерів по бізнесу. Знайти людину з населенням майже в 250 000 чоловік, такому, як Рівне, буває дуже нелегко. А що говорити про таку території, як вся Рівненська область? Що ж робити, якщо вам терміново необхідно відновити старі контакти, а інформація, яку ви маєте в своєму розпорядженні, не дає Вам зробити це самостійно? Припустимо, перед Вами стоїть нелегке завдання знайти людину за номером телефону, знайти за прізвищем, або ж, як іноді трапляється, по імені. Допомогти впоратися з цим завданням Вам зможе детективне агентство, зокрема, агентство «Конрад», адже розшук людей - це його основний рід занять. "Конрад" надасть Вам професійну допомогу в цій справі, спектр послуг агентства включає в себе пошук людей за прізвищем, пошук родичів, пошук по базах даних телефонів людей, з допомогою яких можна буде виявити адресу по телефону. До того ж, територія пошуку не обмежується обласним центром, а розповсюджується по всій Рівненській області і, навіть, по всій Україні.

Ще однією досить частою проблемою, з якою клієнтам доводиться звертатися в розшукове агентство, є подружня невірність. Якщо Ви хочете дізнатися, чи зраджує Вам Ваша друга половина, агентство "Конрад" в найкоротші терміни провеізвет збір інформації на виявлення зради чоловіка або дружини. В залежності від ситуації, агенство може використовувати найрізноманітніші методи: стеження за людиною (дружиною, чоловіком), зовнішнє спостереження, фото-відео спостереження. Приватний детектив проведе розслідування так, що як би не намагалася сховатися дружина, зрада чоловікові обов'язково виявиться і навпаки. Якщо Ви хочете отримати розлучення, зрада жінки або чоловіки і неспростовні докази цього, які вам надасть агентство "Конрад", обов'язково зіграють Вам на руку. Ну, а якщо Ви дорожите своїм шлюбом, то своєчасно виявлений коханець або коханка можуть стати хорошим стимулом для вжиття радикальних заходів по сораненію сім'ї.

Сфера послуг детективного агентства «Конрад» в Рівненській області.Ще одна послуга, що надається агентством "Конрад" дозволить Вам запобігти прийняття поспішного рішення про вступ у шлюб, перевіривши пасію на схильність до зради. Ця послуга називається "Перевірка на вірність», скориставшись нею, Ви зрозумієте, чи варто надалі довіряти близькій людині.

Сьогодні в інтернеті можна знайти масу пропозицій від різних розшукових агентств. Але, не всі вони працюють сумлінно. Деякі з них за порівняно невелику суму займаються так званим "промисловим шпигунством". Для досягнення подібних непорядних цілей використовуються різні засоби. Одне з таких засобів - впроваджені в колектив конкуруючої фірми чи підприємства шпигуни. Пошук серед персоналу ворожих агентів своїми силами може відняти у Вас багато часу та енергії, але ж Ви не хочете, щоб Ваші розробки, технології або база даних виявилися у конкурента? Щоб допомогти Вам швидше виявити шпигуна і, тим самим, запобігти витоку інформації, агентство "Конрад" використовує старий і перевірений метод - перевірка Поліграфа (відомий також як "детектор брехні"). Ще одним поширеним видом шпигунства є стеження за телефоном та іншими засобами комунікації за допомогою прослуховуючих пристроїв ("жучок"). У разі виявлення жучка встановлюється "антіпрослушка", після чого розмова телефонна людини вже не стане надбанням конкуруючих структур. Жучки можуть бути розташовані де завгодно, тому виявити прослушки мобільних телефонів - не єдине завдання співробітників розшукового агентства. Ними також проводиться повна перевірка приміщень на виявлення пристрою для підслуховування.