Головна » Контакти » Регіони » » Україна » Тернопільська область

Тернопільська область


Діяльність детективного агентства «Конрад» в Тернопільській області.

Діяльність детективного агентства «Конрад» в Тернопільській області.Всі ми знаємо або чули про таке явище, як трудова міграція. У нашій країні, у зв'язку з нестабільною економічною ситуацією, кількість трудових мігрантів, або просто "заробітчан", невпинно зростає - все більше і більше одноплемінників спрямовуються за кордон у пошуках кращого життя або швидкого заробітку. Лідируючі позиції за кількістю мігрантів завжди займала Західна України, і виключенням також не є Тернопільська область та її центр - місто Тернопіль. На 2011 рік практично кожен десятий працездатний житель Тернопільської області був трудовим мігрантом. На заробітках одноплемінники і земляки досить часто об'єднуються, щоб підтримувати одне одного і надавати будь-яку посильну допомогу. Але, після повернення на Батьківщину, трапляється, що контакти загублені, а знайти людину в поодинці не так то й легко, особливо, якщо потрібно знайти людину за номером телефону або знайти за прізвищем. Допомогти в цьому вам зможе детективне агентство "Конрад", основним родом занять якого як раз і є пошук родичів і взагалі розшук людей. "Конрад" докладе всіх зусиль, щоб швидко і результативно здійснити пошук людей за прізвищем, по базам даних телефонів людей, дізнатися адресу по телефону.

Крім того, якщо Ви хочете з'ясувати, чи зраджує Вам чоловік або дружина, розшукове агентство "Конрад" надасть Вам такі послуги, як стеження за людиною (дружиною, чоловіком), фото-відео спостереження або зовнішнє спостереження. Приватний детектив проведе розслідування таким чином, що (якщо все ж таки присутня подружня невірність) виявлення зради чоловіка станеться обов'язково або навпаки, як би не ховалася дружина, зрада чоловікові буде викрито, чи знаходиться коханець в самому Тернополі чи в області. Також професійний збір інформації допоможе Вам з аргументацією, якщо ви захочете отримати розлучення, зрада жінки або чоловіки обов'язково посприяє ухваленню рішення на вашу користь.

Але, все ж, краще перестрахуватися заздалегідь і не робити поспішних висновків ще до вступу в шлюб. Щоб Ви були впевнені в своїй половині, агентство "Конрад" пропонує також послугу, яка називається "Перевірка на вірність". Вона дозволить Вам визначити, чи схильний ваш партнер до зради як такої.

Діяльність детективного агентства «Конрад» в Тернопільській області.Так як в межах Тернополя та області налічується понад 500 великих і малих промислових підприємств, мешканців міста може цікавити питання, як перестрахуватися від такої актуальної в наш час загрози, як промислове шпигунство. Адже, може статися, конкурентів так сильно цікавлять Ваші розробки, напрацювання, база даних або цінні папери, або будь-яка інша інформація, що вони можуть піти на будь-шахрайство, з метою добути необхідну інформацію. Уберегтися від цього нелегко, але можливо. Якщо ви повідомите в агентство "Конрад" про свої підозри з приводу відданості Вашому підприємству або фірмі співробітників, то незабаром дізнаєтеся напевно, чи присутні в штаті шпигуни. Пошук шпигунів здійснюється різноманітними методами, одним з найбільш достовірних з них є перевірка Поліграфа, або "детектор брехні". Крім того часто конкуруючі фірми використовують такий метод, як стеження за телефоном, для здійснення якої в Ваш телефон могуть виявитися вбудовані "жучки". Але жучок може бути впроваджений не тільки в телефон, тому фахівцями повинна виробитися повна перевірка приміщень на виявлення пристрою для підслуховування. Якщо вдасться виявити прослушки мобільних телефонів або телефонів-стаціонарів, співробітниками "Конрада" спрацювала операція «антіпрослушка» все решта прослуховуючі пристрої будуть ліквідовані. Після цього будь-які переговори і бесіда телефонна людини будуть абсолютно безпечні.