Головна » Контакти » Регіони » » Україна » Хмельницька область

Хмельницька область


Розшукове агентство в Хмельницькій області

Шукаєте надійне детективне агентство, яке допоможе розібратися в заплутаній ситуації? Не знаєте, де правда, а де брехня, хто друг, а хто ворог? Зверніться в агентство «Конрад» в Хмельницькій області, тут ви знайдете професіонала, який допоможе вам вирішити всі питання.
Найрізноманітніші справи беруть детективи, ведуть і пошук родичів і друзів, з'ясовують, чи була подружня невірність, встановлюють, чи є жучки в кабінеті або будинку ... Будьте впевнені, що детективи розберуться з вашою ситуацією і доведуть справу до переможного кінця!

Серед наших послуг - зовнішнє спостереження, воно може знадобитися в ряді ситуацій. Наприклад, багато батьків, які проживають в Хмельницькій області, наймають детектива для того щоб він простежив, чим займається дитина після занять, не потрапив він у погану компанію. Стеження за людиною може бути проведена і як перевірка на вірність. Там де з'являються підозри про зраду одного з подружжя, часто вступає в роботу детектив - він проводить власне розслідування, встановлює, змінює чи насправді чоловік або дружина. Стеження за дружиною і чоловіком проводиться із застосуванням якісної техніки для зйомки, фото-відео спостереження дозволяє фіксувати докази зради одного з подружжя.
Також може бути встановлено стеження за телефоном «підозрюваного» чоловіка, основний час коханець або коханка зазвичай тримають зв'язок саме по ньому. Стеження буде проводитися абсолютно непомітно, адже в агентстві «Конрад» працюють фахівці.
Виявлення зради чоловіка або дружини починається зі збору інформації про розпорядок дня. Дуже важливо знати якомога більше про те, де і коли буває людина, за якою ведеться спостереження, ніж він зазвичай займається. Зрада чоловіка або дружини буде фіксуватися на фото та відеокамеру, щоб потім пред'явити матеріал замовнику.
Зрада жінки або чоловіка - це може пробачити далеко не кожен. Тому, щоб не влаштувати розлучення через підозри і домислів, зверніться за допомогою до детективів, яких має в своїх рядах Хмельницька область.

Детективи агентства «Конрад» також подбають про вашу безпеку. Якщо це необхідно, вони проведуть перевірку приміщень і з'ясують, не шпигує чи хто-небудь за вами. Мініатюрні підслуховуючі пристрої - жучки, можуть заховані де завгодно, виявити їх вкрай складно, але шкоди вони здатні принести достатньо. Перевірка приміщень на виявлення прослуховуючих пристроїв виконується з застосуванням новітнього устаткування - система-антіпрослушка безпомилково визначить місце знаходження захованих пристроїв. Пошук жучків не займе багато часу, але зате вбереже вас від небажаних «вух».
Не тільки за допомогою жучків можна виконувати прослуховування. Виявити прослушки мобільних телефонів, телефонів стаціонарних також допоможуть наші фахівці. Шпигуни більше не зможуть отримувати необхідну їм інформацію, адже всі підслуховуючі пристрої і програми будуть знешкоджені.

Звичайно ж, наше детективне агентство виконує пошук людей за прізвищем і іншими даними, наданими замовником. Поліція не візьметься шукати друзів, знайомих, з якими коли-небудь був втрачений зв'язок, якщо це не має під собою кримінальної підтексту. Розшук людей виконують професійні детективи, які, користуючись усіма доступними джерелами інформації, здатні відшукати людину, маючи на руках самі мінімальні дані.
Знайти за прізвищем людини - непросте завдання, якщо взяти до уваги, що в нашій країні неймовірно багато однофамільців. Відшукати одного серед багатьох можуть фахівці детективного агентства «Конрад». Вони шукають по базах даних телефонів людей, адрес, намагаються знайти сліди, які приведуть до розшукуваному людині. Провівши ретельний збір інформації, вони отримують можливість знайти людину, де б він не був.
Розшук людей - одне з основних напрямків роботи розшукового агентства «Конрад». Ви можете завжди звернутися до нас, якщо хочете знайти родича, друга, однополчанина, знайомого і т.д. Нам доступна база даних жителів багатьох міст, по якій ми можемо зробити початковий пошук.

Якщо ж вам про людину відомо зовсім небагато - його номер телефону або, наприклад, адреса, ми також готові допомогти з пошуком. Завдяки сучасним технологіям, знайти людину за номером телефону або за адресою не складає труднощів. Крім цього, є можливість дізнатися адресу по телефону, тому, якщо вам необхідні координати якої людини, ви завжди можете звернутися до нас. База даних телефонна людини дозволить знайти досить швидко.

Звичайно ж, ми надаємо вам можливість скористатися спеціалізованим обладнанням - детектором брехні - для встановлення правдивості слів тієї чи іншої людини. Перевірка Поліграфа відома в усьому світі, її активно застосовують різні спецслужби, служби безпеки. Детектор брехні дозволить безпомилково визначити, що було сказано - правда чи брехня.

Звертайтеся в агентство «Конрад», якщо вам потрібна професійна допомога в розслідуванні кожної справи! Ми будемо раді допомогти вам!