Головна » Контакти » Регіони » » Україна » Закарпатська область

Закарпатська область


Приватний детектив в Закарпатській області

Приватний детектив в Закарпатській областіПошук родичів, виявлення підслуховуючих пристроїв, зовнішнє спостереження - ці та багато інших завдання стоять перед детективами. Вони виконують ту роботу, за яку ніколи не візьметься поліція, допомагають громадянам вирішити складні життєві ситуації.
Детективне агентство «Конрад» в Закарпатській області успішно завершило безліч справ. Серед них був і розшук людей, і стеження за одним з подружжя з метою дізнатися, чи зраджує він, і обчислення людини по телефону. За час роботи агентство обзавелося багатьма задоволеними клієнтами, зарекомендувало себе як надійного партнера.

Ви думаєте, що за вами стежать?

Приватний детектив в Закарпатській областіСьогодні, в століття високих технологій, пристрої для прослуховування стали дуже мініатюрними. Їх складно помітити неозброєним оком, тому людина може навіть і не підозрювати, що за ним ведеться стеження. Жучки будуть справно передавати зловмисникам необхідну їм інформацію, якщо їх вчасно не виявити.
Перевірка приміщень на виявлення підслуховуючих пристроїв виконується нашими фахівцями. Якщо ви бажаєте перевірити свій будинок або офіс на наявність жучків, ми зробимо ретельний пошук і знешкодимо всі пристрої. Система-антіпрослушка, замовлена ??нами за кордоном, безпомилково знаходить всіх жучків.
Шпигуни можуть отримувати необхідну їм інформацію, встановивши прослушку на телефони. Конфіденційні дані, що стосуються вашої роботи або особистого життя, не потраплять в руки зловмисникам, якщо ви звернетеся в агентство «Конрад», що знаходиться в Закарпатській області. Професійні співробітники зможуть виявити прослушки мобільних телефонів, телефонів стаціонарних.

Ви підозрюєте, що вам зраджують?

Приватний детектив в Закарпатській областіПодружня невірність - причина, по якій трапляється розлучення в переважній кількості випадків. Причому нерідко звинувачення оного з подружжя не мають під собою жодних підстав - лише домисли, підозри.
Що бути впевненим в тому, що вам не змінює дружина, зверніться в агентство «Конрад». Зрада чоловіка буде розкрита або спростована, ви зможете бути повністю впевнені в чесності вашої дружини. Зрада жінки, якщо вона дійсно була, буде підтверджена речовими доказами - наш детектив проведе фото-відео спостереження, знімаючи те, чим займається ваша дружина, на камеру.
Фото та відеофрагменти, де жінка зображена з іншим чоловіком в той час, як вона сказала чоловікові, що йде до подруги - краще докази не знайти. Що робити далі - зберегти сім'ю або подавати на розлучення, вирішувати вам.
Виявлення зради чоловіка також користується популярністю в нашому агентстві. Якщо є підозри, що чоловік проводить час з іншою жінкою, зверніться до нас, ми допоможемо дізнатися правду. Перевірка на вірність пройде більш успішно, якщо ви надасте якомога більше інформації про свого чоловіка.

Вам потрібно простежити за ким-небудь?

Фото-відео спостереження може бути здійснено не тільки по відношенню до дружини або чоловіка, які підозрюються в зраді, а й по відношенню до будь-якого іншого людині. Стеження за дружиною, чоловіком - це лише невелика частина приводів звернень в наше агентство.
Ваша дитина пропадає десь після школи і ви хочете дізнатися, чи не потрапив він у погану компанію? Зверніться в детективне агентство «Конрад», місце знаходження якого - Закарпатська область, сищик простежить за вашою дитиною, зробить знімки і розповість вам, чим займається чадо, коли вас немає поряд.
Ви сумніваєтеся, що ваші співробітники, виїжджаючи з офісу «по справах», їдуть дійсно по роботі, а не у приватних справах? Розшукове агентство допоможе вам з'ясувати, як проводить час співробітник.
Стеження за людиною проводиться таким чином, що об'єкт спостереження нічого не помітить. Всі необхідні моменти фіксуються на фото або відеокамеру, після закінчення роботи надається звіт в знімках.
Буває, що співробітники користуються робочим телефоном не за призначенням. Стеження за телефоном дозволить дізнатися, коли, куди дзвонив співробітник і чи належить його дзвінок до трудової діяльності.

Необхідно знайти людину?

Приватний детектив в Закарпатській областіПошук людей за прізвищем виробляється нашими детективами на прохання клієнтів. Якщо ви колись розлучилися з дорогим для вас людиною, ми можемо знайти на прізвище його, де б він не знаходився. Для пошуку ми використовуємо найрізноманітніші джерела інформації, наприклад, шукаємо по базах даних телефонів людей.
Навіть маючи зовсім небагатий набір даних про людину, нам вдавалося знайти його. Спочатку ми виробляємо збір інформації про нього, щоб знати, в якому напрямку працювати. Потім проглядається кожна існуюча база даних, шукаються згадки про розшукуваного людині.
Буває й інший випадок - вам відомий лише номер телефону або адресу людини, але самого його ви не знаєте. І в цьому випадку ми допоможемо вам! База даних телефонна людини дозволить обчислити без праці, з нашою допомогою ви зможете дуже швидко знайти людину за номером телефону. А якщо нам відомий номер абонента, то можна отримати ще деяку інформацію - наприклад, адреса по телефону дізнатися не складе труднощів.

Потрібно відрізнити правду від брехні?

Наше детективне агентство має в своєму розпорядженні найсучаснішими пристроями, серед яких і детектор брехні. Він безпомилково визначає, коли людина, яку перевіряють на детекторі, починає брехати. Перевірка Поліграфа знаменита - її використовують у багатьох країнах.

Звертайтеся в детективне агентство «Конрад», ми допоможемо вам!