Детективне агентство «КОНРАД» - приватний детектив Київ (Україна)

Детективне Агентство "Конрад" з бездоганною репутацією, здійснює свою діяльність як на території Києва та Київської області, так і по всій Україні (представництва у всіх обласних центрах), а також в інших країнах СНД і Світі. Ми володіємо великими закордонними зв'язками з діючими приватними детективами та детективними агентствами в Європі, Азії, Африці, Латинській Америці і Австралії, що дозволяє дистанційно вирішувати багато проблем наших клієнтів, а в разі необхідності - можливий виїзд приватного детектива в ці країни.


В нашій команді працюють високопрофесійні фахівці: приватні детективи, експерти-криміналісти, досвідчені оперативні працівники, графологи, психологи і поліграфологи. Всі працівники компанії "Конрад" - фахівці високого рівня, перевірені багаторічною роботою, чесні і порядні люди, завдання яких - допомога у вирішенні ваших проблем, пошук виходу навіть в найважчих обставинах. У сферу нашої діяльності входить: попередження небезпечних ситуацій, пов'язаних з веденням спостереження за Вами, збір інформації про ділові партнерах, розшук людей зниклих без вести. Також ми займаємося виявленням подружньої невірності, фото-відео зовнішнім спостереженням (стеження), перевіркою приміщень на виявлення підслуховуючих пристроїв (прослушку), перевірку на детекторі брехні (поліграф). 

  

 
У зв'язку з тим, що в Україні законодавчо детективний вид діяльності не врегульовано, ми зареєстрували засіб масової інформації, що дозволяє нам проводити (журналістські) розслідування в рамках правового поля.

 

Наше кредо - "Краще зробити, ніж пообіцяти" :
-Ми прагнемо дотримуватися цих правил, які не є нашим винаходом, а кредо усіх поважають себе детективних агентств:
-Всім звертаються гарантуємо конфіденційність, не передаємо отриману від клієнтів інформацію третім особам.
-Ми не вводимо в оману клієнтів щодо перспективи виконання замовлення і його результатів.