Головна » Контакти » Регіони » » Україна » Чернігівска область » Щорс

Щорс

Детективне агентство в місті Щорс

Спочатку наше детективне агентство працювало в великих містах України. Але сьогодні ми маємо можливість вести свою діяльність в різних населених пунктах, в тому числі і в місті Щорс Чернігівської області. Серед наших клієнтів є люди, які звертаються не тільки для того, щоб замовити розшук людей або ж зовнішнє спостереження за своїми неповнолітніми дітьми. Адже в нашому великому колективі працюють досвідчені психологи та юристи, графологи і ще безліч фахівців різних напрямків. Але нашою відмітною рисою є те, що з якою б завданням ви до нас не звернулися, ми завжди працюємо за кодексом детективів, дотримуючись повну конфіденційність та інші умови взаємодії з клієнтами.

Чому до нас приходять?

Як показали наші внутрішні корпоративні дослідження, основна причина, по якій люди частіше звертаються в детективне агентство, пов'язана з конфіденційністю. Звичайно, в більшості випадків ми можемо вирішити всі проблеми, за які ніколи не будуть братися державні структури, але також питання ще полягає в тому, щоб ті труднощі, з якими до нас приходять, не стали надбанням громадськості, оскільки сьогодні в більшості випадків інформація може бути використана проти людини. І однією з таких проблем є подружня невірність. Часом люди навіть собі бояться зізнатися в тому, що в їх сім'ю прийшла така біда. І вже тим більше це інформація може бути використана шпигунами, конкурентами та іншими зловмисниками на шкоду цій людині. Тому ми можемо допомогти не тільки в тому, щоб з'ясувати всю правду і дійсно зрозуміти, чи зраджує дружина чоловікові і чи ж це все є плодом його уяви. Але якщо у вас дійсно виникли такі підозри, то не варто їх відкидати, щоб не погіршувати ситуацію, а краще відразу дізнатися всю правду. І ми проведемо перевірку на вірність з таким чином, що навіть ваша друга половинка НЕ буде здогадуватися про ваші сумніви.

Якщо вже продовжувати питання конфіденційності, то не меншу роль грає цей аспект у підприємницькій діяльності. Тут в принципі завжди йде цілеспрямована полювання на важливу інформацію про діяльність конкурентів. Тому завжди необхідно тримати руку на пульсі і своєчасно проводити періодичні перевірки приміщень на виявлення підслуховуючих пристроїв, щоб вчасно виявити прослушки мобільних телефонів. Однак, це не виключає необхідності, щоб впровадити в корпоративну практику та проведення перевірки на поліграфі всього колективу. Це буде не тільки тримати в тонусі ваших співробітників, але також дозволить своєчасно виявити шпигуна, який зміг проникнути в ваш колектив. Тим більше що сьогодні практика використання детектора брехні здійснюється по всьому світу ще на стадії співбесід.

Пошук людей по всьому світу

Бувають випадки, коли люди просто не хочуть, щоб їх знайшли, тому й не варто намагатися знайти людину на прізвище, використовуючи соціальні мережі. Але якщо у вас є дійсно є необхідність зв'язатися з цією людиною, то вам достатньо звернутися в наше детективне агентство. Звичайно, коли мова йде про пошук родичів, зниклих без вести, і в принципі про розшук людей, ми ніколи не даємо жодних гарантій. Але ви можете бути впевнені, що з нашого боку буде зроблено все щоб знайти таку людину.

Свяжитесь с представителями агентства в данном регионе