Головна » Про нас » Преса про нашу агенцію » Коли показуємо фотографії зради, жінки кажуть, що так і знали. Чоловіки мовчать

Коли показуємо фотографії зради, жінки кажуть, що так і знали. Чоловіки мовчать

Коли показуємо фотографії зради, жінки кажуть, що так і знали. Чоловіки мовчать

Зазвичай на курорти влітку їде вся сім'я. Але якщо хтось все-таки з якоїсь причини і вирішив залишитися вдома, то дуже просять приватних детективів простежити за цією людиною. І щоб не говорили різні детективи, що вони найчастіше займаються виключно рішенням бізнес-питань, проводять бізнес-розвідку, здійснюють збір інформації про конкурентів, приватні питання їм також не чужі. І саме проведення перевірок на факт подружньої невірності сьогодні є основним завданням практично будь-якого українського детектива. У цьому випадку вони просять показати їм фотографію людини, а також вказати його номер і марку автомобіля, місце, де він працює і живе, ті адреси, які найчастіше відвідує. І вже після цього починається терпляче спостереження за людиною. Якщо він з кимось цілується, то явно не просто зі своїми другом. Якщо ж відвідує готель - однозначно, що це не просто ділова зустріч. При цьому проводиться фото- і відеозйомка.

Була ситуація, коли до нас звернувся один досить багата людина. Так вийшло, що хтось щочетверга став дарувати його дружині по сім червоних троянд. Але йому зовсім не було цікаво, чи зраджує вона йому чи ні. Все, що його займало, так це те, хто саме робить такі подарунки. Він був готовий викласти будь-які гроші за таку інформацію. Одна година нашої роботи при виконанні таких замовлень коштує близько сорока доларів, якщо ж необхідно працювати весь день, що ціна буде становити триста доларів. Стеження почалася вже в середу. А в четвер у дружини знову опинилися троянди. І виявилося просто, що це робить її співробітник. А от після того, як чоловік показав своїй дружині фотографію, всі подарунки припинилися.

Коли показуємо фотографії зради, жінки кажуть, що так і знали. Чоловіки мовчатьЯкось до нас звернулася тридцяти семирічна клієнтка. Вона попросила провести перевірку її чоловіка, який, як їй здавалося зраджує їй. Почали вести стеження, і самі опинилися в шоці, такі речі він витворяв. Він сідає в маршрутку, детектив слід за ним, але як тільки машина починала рухатися, то людина, яка начебто і сидів нормально, раптом несподівано починав кричати водієві, щоб той зупинився, різко відкривав двері і ледь не на ходу вискакував з машини. А потім стоїть на вулиці, дивиться по різних сторонах і широко посміхається всім перехожим. Напарникові довелося їхати далі, ну а я просто продовжував стеження, бо сам знаходився в машині у цей момент. А бувало, що він просто заходить на роботі в ліфт, детектив неодмінно слід за ним. Офіс знаходився на шостому поверсі, а він раптом на третьому виходив. Було й таке, що він зловив таксі і абсолютно спокійно їхав. Але дуже різко машина почала набирати швидкість, і мало не на червоний пролетіла. Ми майже весь день за ним по місту ганялися. І вже на третій день я зателефонував клієнтці і розповів, що діється з її чоловіком. Сказав, що він їй не зраджує, але творить, що попало. Вона у відповідь на це просто розсміялася. Була домовленість про зустріч, щоб вона віддала залишок грошей. Ми прийшли, а вони там удвох з чоловіком сидять. Чоловік при цьому широко посміхається і нам руки знизує. Виявляється, йому було просто цікаво подивитися на те, як саме працюють детективи.

Використовуючи телефон, можна дізнатися, за яким маршрутом пересувається людина

Це розповів нам сищик Юрій Конрад: Навіть якщо мобільний телефон вимкнений, він все одно при цьому залишається радіопередавачем. У базі оператора на якийсь час зберігається кожен нашу розмову і надіслані повідомлення. І саме по телефону можна провести не тільки визначення місцезнаходження людини в якийсь певний момент, але також і призвести стеження за всім маршрутом його пересування. При бажанні навіть можна скласти карту у мобільного оператора, на якій будуть відзначені всі місця, де і коли перебував власник телефону в абсолютно будь-який момент часу. Дуже елементарно проводиться розрахунок того, де саме знаходиться конкретний абонент. І навіть якщо його апарат в цей час вимкнений, то мобільний оператор все одно продовжує його бачити. І навіть якщо вийняти з телефону акумулятор, то все одно буде йти трансляція сигналу. Це можливо за рахунок того, що у всіх сучасних апаратах знаходиться два акумулятора. Одним з них є батарея, яка живить телефон в робочому режимі, а інша необхідна для поліцейського режиму саме на випадок крадіжки телефону.
Дізнатися, де саме знаходиться людина, можна використовуючи адресу станції, приймаючої мобільний зв'язок. Але через те, що відбувається спотворення сигналу через наявність міської забудови, то похибка в цих цифрах становить близько двохсот метрів.

Якщо у жінки є підозри, це може стати причиною зради чоловіка
Розповідає психолог Валентина Паробій, 27 років:

Дуже часто жінки в чомусь починають підозрювати своїх чоловіків, але ті саме на цьому грунті і змінюють ім. За своєю власною психології практично будь-яка жінка не хоче знати ніяку правду, особливо про своє кохану людину, але при цьому все одно намагається з'ясувати якісь факти у спільних знайомих, спільних друзів, неодмінно буде копатися в його кишенях і зчитувати всі смс-повідомлення з його мобільного телефону. І ось саме цими своїми підозрами вона неодмінно може сама підштовхнути чоловіка до зради. Практично всіх своїх пацієнток я відмовляю про того, щоб вони зверталися до детективне агентство. Можна бути впевненою на сто відсотків, що це буде зовсім марною тратою сімейного бюджету.
Набагато буде краще, якщо просто сісти і поговорити зі своїм чоловіком спокійно. Недовіра коханому в більшості випадком має певний параноїдальний пунктик. А ось загострення відбувається деколи в той же період, коли загострюються всі психологічні захворювання, а саме восени і навесні. Варто також пам'ятати, що про інших людей ми найчастіше судимо по собі самим. І якщо у мене, наприклад, є певне бажання погуляти на стороні від коханої людини, то, відповідно, у нього воно теж неодмінно є.

Олеся Поп

Вартість послуг, що надаються детективним агентством «Конрад»:

- Проведення фото- відеоспостереження буде коштувати 300 доларів на добу;- Перевірка на поліграфі обійдеться у півтори тисячі гривень;- Організація пошуку людей коштує від двохсот п'ятдесяти доларів;- Перевірка способу життя ваших дітей - 300 доларів на добу;- Проведення розслідування - від п'ятисот доларів;- Проведення розшуку свідків - від п'ятисот доларів;- Проведення графологічної експертизи - від 250 доларів;- Надання колекторських послуг - 20 - 50 відсотків від поверненої суми.

Але є й такі люди, які просто хочуть неодмінно розлучитися, особливо якщо у чоловіка є хороший дохід або стабільний стан, частина якого жінка може отримати собі у випадку розлучення. Але щоб це провернути, необхідно на чомусь зловити благовірного. І часом спеціально замовляють нам, щоб ми спровокували людини на зраду. Хоча прикривається це все під елементарної перевіркою його на вірність. І з таким проханням до нас надходить дуже багато звернень. Одного разу нам довелося працювати з таким замовленням кілька місяців. А ще однією з затребуваних послуг є пошук вкраденого майна. Найчастіше звертаються в разі крадіжки машин або ж мобільних телефонів. Була ситуація, коли торік люди віддали в оренду машину одному чоловікові, який хотів таксувати на ній. Але вже через три місяці не було ні машини, ні самого чоловіка. Ми змогли його знайти по мобільному телефону в іншому місті, приблизно за сімсот кілометрів від того місця, де жив наш клієнт. Автомобіль стояв на стоянці в розбитому стані.

Також нам доводиться проводити розслідування з питань шахрайства в галузі страхування. Була ситуація, коли у чоловіка вкрали Лексус. Він був скоєно новий, недавно пригнаний з Америки. Він його поставив у своєму гаражі, що знаходився за містом, але вже через три дні, коли чоловік повернувся тужа, виявив, що двері були зламані, а автомобіля не було на місці. Але машина була куплена в кредит зі страховкою в сто тисяч доларів. Частина з страхового внеску повинна була піти на погашення кредиту, а залишок залишався власникові машини. Страхова компанія звернулася до нас для проведення розслідування. Відповідно до договору в тому випадку, коли відбувається викрадення машини, власник неодмінно повинен віддати в страхову компанію її технічний паспорт разом з усіма комплектами ключів і з пультом від сигналізації. До цієї машині повинно було йти три комплекти ключів, оснащених чіпами. Але власник віддав тільки два комплекти з пультом. Після перевірки в автомобільному салоні, в якому робили установку сигналізації, з'ясувалося, що пульт він надав від скоєно іншої сигналізації, а по вінкоду кузова з'ясували, що машину вже продають в одному з міст Росії. Цього було цілком достатньо, щоб страхова компанія дала свою відмову у виплаті страховки. При цьому вони ще й подали на чоловіка заяву в міліцію за шахрайство. Ми не знаємо, чим все це закінчилося для нього.

На місяць приватний детектив може заробляти від однієї тисячі доларів. Сильно не розженешся. У мене навіть машина без тонування. Я простий і цілком звичайна людина, яка запросто може загубитися серед інших людей. Ми не рідко співпрацюємо з дівчатами, з якими запросто можна зайти в кафе і присісти за сусідній столик з людиною, за яким ведеться спостереження. Ми одночасно будемо вести свій діалог, але при цьому паралельно слухати і те, про що говорити той самий чоловік. У деяких випадках можемо робити фотографії. Якщо детектив дійсно професіонал, то його просто неможливо виявити. А якщо людина зустрінеться з ним поглядом, то не варто в найближчі півгодини потрапляти йому на очі, бо тоді він просто запам'ятає тебе.

Ми не займаємося вибиванням грошей і ні за яких умов не працюємо з неповнолітніми і не займаємося прослуховуванням телефонів. Це можна робити тільки за умови дозволу спеціальних служб. Хоча варто відзначити і той факт, що мобільний телефон є просто жахливою річчю. Він навіть у вимкненому стані може працювати в якості мікрофону. На нього можуть встановити спеціальний пристрій, який дозволить контролювати чужий мобільний телефон зі свого власного, тобто можна буде прочитувати чужі смс повідомлення, прослуховувати чужі розмови.
У своїй основній масі детективи нашої країни - це всі співробітники служби безпеки України, прокуратору або міліції, які на даний момент знаходяться у відставці. Говорять і пишуть, що в Києві на даний момент працює дуже багато самих різних агентств. Але по факту дійсно працює всього одиниці. Точної статистики з цього питання не існує, тому що діяльність приватного детектива не закріплена на законодавчому рівні країни.

Запис зробила Марина Малишева
Компанії стежать за своїми бухгалтерами

В Європі практично кожна десята людина хоча б один раз, але звертався до детективне агентство. Причому звертаються з найрізноманітніших приводів. Це може бути організація стеження за дітьми або ж за подружжям. А от якщо мова йде про великі компанії, то тут найчастіше починають вести стеження за своїми бухгалтерами або комерційними директорами. І ця послуга обійдеться клієнтові в п'ятсот євро. Якщо ж буде знайдений компромат, то гонорар неодмінно буде подвоєний.

- Я з'ясувала через детективів, що в мого чоловіка є коханка. Але дуже хотіла зберегти наш шлюб, тому поговорила тільки з цією жінкою. За послугу віддала детективам шістсот євро, а ще зверху заплатила чотириста євро за те, щоб отримати фотографії, - розповіла нам тридцяти семи річна Соня, яка проживає в Берліні.

А ось приватне детективне агентство, яке належить колишньому офіцерові Китайського агентства з національної безпеки, проводить свої розслідування у сфері інтелектуальної власності, а також розслідує економічні злочини. Але крім цього вони проводять пошуки людей, здійснюють з'ясування особистих даних розшукуваного людини.
- У нас спостерігалася сильна недостача коштів. Ми не могли зрозуміти, хто саме виробляє крадіжки. Але не хотіли до цього процесу підключати податкову інспекцію, розповідає нам власник однієї майстерні. - Детективи вирішили встановити приховане відеоспостереження в наш офісі і провести перевірку документації. Ми віддали всього дві тисячі доларів, але при цьому змогли знайти винних.

У Росії на даний момент офіційно зареєстровано близько десяти тисяч детективних агентств, в яких працює близько чотирьохсот тисяч співробітників. Серед їхніх постійних замовників знаходяться банки, постійно звертаються з проханням проведення перевірки їх клієнтів. в середньому таке корпоративне розслідування буде коштує близько п'яти - шести тисяч доларів, а от пошук людини обійдеться в чотири тисячі доларів. Якщо буде потрібно проводити приховане відеоспостереження, то це буде коштувати від п'ятисот доларів. Тільки минулого року в США працювало майже тридцять дві тисячі приватних детективів, середня заробітна плата в рік яких становить сорок сім'я тисяч доларів.

Світлана Грездов і Катерина Міщук
Як убезпечити себе від шахраїв в області приватного розшуку?

Усі розцінки повинні бути приблизно на тому ж рівні, що і у конкурентів. І якщо у всіх за проведення зовнішнього спостереження просять від трьохсот до шестисот доларів на добу, а вам хтось пропонує провести таку роботу за сто доларів, то неодмінно варто задуматися про якість цих послуг. Якщо ж вам також пропонується здійснити оплату послуг електронним платежем або ж тільки кредитною карткою, не проводячи при цьому особистої зустрічі, то також велика небезпека того, що вас кинуть. І дуже велику довіру викликає агентство, яке готовий укласти договір на надання своїх послуг.