Головна » Про нас » Різне

Різне

У цьому розділі ми будемо розміщувати всіляку корисну інформацію. Статті, новини, повідомлення, аналітику, і т.п.

Підбір цієї інформації відбувається виходячи з суб'єктивних міркувань. Поміщається те, що на наш погляд здалося цікавим і корисним. Причому це не обов'язково має відповідати нашим поглядам, ми спокійно ставимося до того факту, що на кожну тему є багато точок зору.

Поліграфи в сучасному світі

Поліграф або, як ми звикли його називати, детектор брехні стає все популярнішим у наш час. Уявлення про нього багато в чому змінилися.

Детальніше

Встановлення факту подружньої невірності

Встановлення факту подружньої невірностіПсихологи виділяють кілька тривожних сигналів, які дають привід запідозрити свою другу половинку в невірності. До них відноситься, наприклад, раптово виникло підвищену увагу до свого зовнішнього вигляду.

Детальніше

Перевірка бізнес-партнерів

Перевірка бізнес-партнерівПитання надійності контрагентів актуальний у всі часи і для будь-якого виду бізнесу, як для підприємців-початківців, так і для «акул бізнесу».

Детальніше

Види жучків та їх застосування

Види жучків та їх застосуванняСьогодні, коли інформація стала найціннішим товаром, популярними вважаються спеціальні пристрої для підслуховування, або як їх називають в народі - «жучки».

Детальніше

Вивчити спосіб життя дитини

Перехідний вік. Це словосполучення в буквальному сенсі приводить у трепет тих, хто стикався зі світом сучасних підлітків впритул. В один «прекрасний» момент прямо у вас на очах колись спокійний, поступливий, слухняний син радикально змінюється: огризається, відмовляється розмовляти і виконувати прохання.

Детальніше

Промислове шпигунство

Промислове шпигунствоУ чому суть промислового шпигунства? Це комплекс розвідувальних дій, які спрямовані на отримання інформації від конкурентів. На відміну від конкурентної розвідки, промислове шпигунство є проявом недобросовісної конкуренції

Детальніше

МІЛІЦІЯ? - НІ, КРАЩЕ ДЕТЕКТИВ!

МІЛІЦІЯ? - НІ, КРАЩЕ ДЕТЕКТИВ!Багато цінності сучасного суспільства тримаються на пріоритеті матеріального блага. Ми витрачаємо життя, конвертуючи її в робочі дні, зміни, роки і навіть десятиліття трудового стажу, лише для того, щоб мати можливість придбати будь-яку річ, яка, можливо, не викличе у нас емоцій вже на наступний ранок.

Детальніше

Паралелі з великими: Шерлок Холмс

Він розбурхав уми кількох поколінь людей. Подарував захоплюючу подорож у світ торжества логіки і справедливості. А не так давно в черговий раз вийшов на великий екран і знову підкорив світ. Він - Шерлок Холмс.

Детальніше

Як дізнатися про подружню зраду?

Як дізнатися про подружню зраду?

Подружня зрада, як це не сумно, в наш час зовсім не рідкість. Швидкоплинний курортний роман або інтрижка на роботі може похитнути, або зовсім зруйнувати навіть багаторічний шлюб. Найчастіше недовіра одного з подружжя грунтується лише на непідтверджених реальними фактами

Детальніше

Поліграф. Історія та застосування

Поліграф і детективне агентство «КОНРАД»

Під час дослідження детектор брехні синхронно реєструє параметри серцево-судинної активності, дихання, електричного опору шкіри.

Детальніше