Головна » Послуги » Перевірка приміщень на виявлення збору інформації

Хочете убезпечити ваш бізнес від конкурентів, замовте послугу «Перевірка приміщень на наявність підслуховуючих пристроїв»

Перевірка приміщень на наявність підслуховуючих пристроїв - основа безпеки вашого бізнесу

Перевірка приміщень на наявність підслуховуючих пристроїв - основа безпеки вашого бізнесу

 

До певного часу ваш бізнес процвітав, але з деяких пір, стали відбуватися дивні події. Несподівано конкурент відводить у вас великого клієнта, зриваються важливі переговори, з'являються серйозні проблеми. У вас виникло відчуття, що конфіденційна інформація просочилася назовні, що всі ваші дії наперед вгадують конкуренти. Що ж, промислове шпигунство, який з'явився з розвитком вільного підприємництва і зростанням конкуренції, ще ніхто не скасував. Ваше завдання, як керівника - убезпечити свій бізнес.

Як виявити шпигунство?

Що можна зробити в цьому випадку? В першу чергу потрібно подумати про те, що вас, ймовірно, прослуховують, можливо у ваших приміщеннях, у вашій машині встановлені, так звані, жучки. У наш сучасний вік інформаційних технологій кожен при бажанні зможе купити будь найпростіше підслуховуючий пристрій або систему стеження. Їх розміри дуже мініатюрні, установка не вимагає спеціальних навичок. Тому їх може встановити кожен бажаючий і для цього не потрібно спеціальних навичок і багато часу.

У цьому випадку вихід один - перевірка приміщень на прослуховування. Спеціально навчені технічні фахівці, маючи в своєму розпорядженні краще професійне обладнання, зможуть виявити жучки, радиозакладки, маячки стеження, приховані відеокамери, а також інші пристрої для знімання інформації в будь-якому вигляді. Буде проведена перевірка на прослушку кабінету керівника, адміністрації, конференцзалу, інших службових приміщень, які ви назвете.

Буде виконана не тільки перевірка приміщень на наявність прослуховуючих пристроїв, але і виконаний детальний огляд вашого автомобіля. Будуть визначено, чи є пристрої стеження, за допомогою яких недоброзичливці будуть відстежувати ваше місцезнаходження авто.

Якщо не виявлені підслуховуючі пристрої

Навіть, якщо фахівці не виявлять прослуховуючих пристроїв, перевірити на прослушку приміщення необхідно для того, щоб бути впевненим у своїй безпеці, в тому, що ніхто не веде нечисту гру проти вас.

Якщо, раптом з'ясується, що вас прослуховують, вашу інформацію зливають, то наше детективне агентство «КОНРАД» пропонує вам комплексну послугу. Вам просто необхідно з'ясувати, хто і за яких обставин поставив прослуховуючі пристрої. Адже хтось має доступ в ваш кабінет. Можливо, один з ваших співробітників працює на конкурентів. Наші фахівці пропонують вам перевірити ваших співробітників, виявити, хто з них є «засланим агентом». Наприклад, ми пропонує таку послугу як перевірка на детекторі брехні.

Проверка помещений на выявление сбора информации Якщо це не прийнятно, то можна спробувати, виявити жучки, радиозакладки, маячки стеження, але залишити їх на місці і спробувати наводити конкурентів на хибний шлях. Наприклад, проводячи переговори в своєму кабінеті або в конферензале, вводити конкурента в оману. Таким чином, можливо, той, хто працює на конкурентів, буде викрито.

Який вибрати план дій буде залежати від вас, але в будь-якому випадку, перевірка приміщень на наявність прослуховуючих пристроїв - це необхідний захід, якщо ви хочете убезпечити ваш бізнес. Адже не дарма кажуть: «Попереджений - значить озброєний!»