Головна » Про нас » Преса про нашу агенцію » У Києві потенційних наймачів квартир перевіряють на детекторі брехні

В Києві потенційних орендарів квартир перевіряють на детекторі брехні.

В Киеве потенциальных съемщиков квартир проверяют на детекторе лжи.

 Кожна така перевірка обходиться мінімум в $150-300

Перевірка. Випробування на чесність проходять все більше киян. Фото: С. Дмитрієв

В Киеве потенциальных съемщиков квартир проверяют на детекторе лжи.

 

У Києві зараз з'явилася нова тенденція. Дуже багато хто прагне перевірити своїх партнерів, а також клієнтів на предмет чесності. І в цьому процесі саме перевірка на поліграфі приймає масові обертів. Уже десятки фірм готові взяти на себе таку відповідальність, пропонуючи дану послугу. Вже дійшло навіть до того, що перед тим, як здати житло, власники квартир призводять свого потенційного квартиронаймача на перевірку на детекторі брехні, щоб уникнути з ним проблем у майбутньому.

Необхідна згода людини. Власники досить дорогих квартир намагаються перевірити своїх майбутніх мешканців на детекторі брехні, щоб уникнути з ними проблем. І кожна така перевірка буде їм коштує мінімум від ста п'ятдесяти до трьохсот доларів. «Приблизно один - два рази на тиждень до нас звертаються люди, щоб провести перевірку на поліграфі своїх потенційних постояльців. В основному це власники дорогих квартир, які знаходяться в центрі Києва. Люди дуже сильно переживають за своє майно, відповідно хочуть бути впевнені, що постоялець НЕ обкрадет їх квартиру, а також, що він не має ніякого відношення до кримінальних кіл, і не планує використовувати їх житлоплощу, щоб влаштувати там наркопритон ». Співробітники детективного агентства «Конрад» говорять про те, що після того, як проходять тест на детекторі брехні, вони можуть сказати про цю людину, наскільки він був охайний при виконанні умов договору раніше, а також наскільки акуратно звертався з майном господарів. «Ми проводимо перевірку людей на предмет їхнього минулого. Ми дізнаємося, що не пропалювали вони меблі сигаретами, не приводили чи тварин в чужі квартири, чи не було у них боргів з оплати. Природно, що ми не можемо дати гарантії, що навіть чисті люди не вчинять чогось поганого через якийсь час. Адже будь-яка людина може опинитися в будь-яких складних ситуаціях, які поставлять його в жорсткі умови і просто змусять, наприклад, піти на крадіжку », - відповідає на наші запитання Ігор, який є досвідчені поліграфологом і працює в детективному агентстві« Конрад ». Після того, як перевірка виконана фахівцями, вони передають власникові квартири цілу папку зі своїми висновками та графіками, отриманими в результаті роботи. Саме там і описано все, на що здатна людина. Але найголовнішою умовою проведеної перевірки є згода самої людини, щоб його тестували на поліграфі.

Крадіжка люстри. «Я якось здавала свою квартиру в центрі міста, де у мене було дві дуже дорогі люстри з Італії. Вони були зроблені в цій країні за індивідуальним замовленням. Вартість люстри становила дві тисячі євро. Але ця люстра зникла після того, як колишні мешканці з'їхали. Тому я тепер готова витрачати гроші на проведення таких перевірок на поліграфі, щоб бути на майбутнє впевненою в тому, що більше не буде таких крадіжок у моєму будинку », - розповіла нам свою історію мешканка Києва Ольга Миколаївна. Володимир Поліщук, який працює начальником ЦГЗ міліції в Києві говорить про те, що останнім часом у Києві відсоток таких злочинів значною знизився. «Раніше люди були набагато безпечніше, ніж зараз. Їх абсолютно не хвилювало питання із власним майном. Але сьогодні вони більш уважно ставляться до своїх речей. І перевіряють всіх, кому планують здавати квартиру », - говорить Поліщук.

Мерія. Ще не так давно Леонід Черновецький, мер міста, впевнено заявляв, що кожен, хто хоче влаштуватися на роботу в адміністрацію, неодмінно повинен пройти перевірку на поліграфі. І плюс до всього кандидат на посаду сам повинен був понести всі витрати. Але як тільки влада змінилася, то поліграфи на Хрещатику абсолютно прибрали.Марина Петік